Ben jij op zoek naar het perfecte cadeau voor een Bubble Tea fan? De Leuke Bubble Tea Boba Pluche Knuffel Kussen in de vorm van een Groente Boba Knuffel van 50 cm is precies wat je nodig hebt! Deze schattige pluche knuffel geeft een speelse draai aan een populaire drank en is geschikt voor zowel kinderen als volwassenen. Met zijn unieke ontwerp en zachte textuur brengt deze knuffel gezelligheid in elke ruimte.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Leuke Bubble Tea Boba Pluche Knuffel Kussen Groente Boba Knuffel Van 50 Cm, Perfect Als Geschenk Voor Kinderen En Volwassenen bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 89,95 voor Leuke Bubble Tea Boba Pluche Knuffel Kussen Groente Boba Knuffel Van 50 Cm, Perfect Als Geschenk Voor Kinderen En Volwassenen is gemeten op 11-07-2025. De hoogste prijs was € 89,95 op 11-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 0,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | PEAM |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 100 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | (Blauw)675 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Game merchandise thema | Nee |
| Interactief | Nee |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | GROENTE |
| Knuffelfunctie | Niet van toepassing |
| Knuffelthema | Beer |
| Kwaliteitslabel | AIB |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 1 cm |
| Product hoogte | 1 cm |
| Verpakking breedte | 1 mm |
| Verpakking hoogte | 1 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1 g |
| Wasbaar | Ja |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 8721277083870 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Leuke Bubble Tea Boba Pluche Knuffel Kussen Groente Boba Knuffel Van 50 Cm, Perfect Als Geschenk Voor Kinderen En Volwassenen aankoopt