Let's Get F*cked Up Bordspel - Drankspel - Party - Drinking Game - Never Have I Ever - Truth Or Dare - Let's Get Fucked Up - LGFU
- EAN: 8719326767192
- Categorie(n): Bordspellen
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 05:52:53 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Op zoek naar een eenvoudig en leuk partyspel om het ijs te breken? Zoek niet verder! Speel met de klok mee en zet het aantal stappen dat je gooit met de dobbelsteen. Stuit onderweg op grappige en interessante mini games. Degene die als eerste de finish haalt wint, de rest moet drinken! Bereid je voor om te strijden, drinken en je vrienden voor de gek te houden in dit simpele maar hilarische spel. Happy drinking! Lets Get F*cked Up Bordspel: Geschikt voor 2-10 spelers met een leeftijd van 21+
Perfect als pre-party game op een feestje, in de kroeg of tijdens een avond met je vrienden. Gooi om de beurt met de dobbelsteen, de rest wijst vanzelf! Kom je er toch niet uit? Pak dan de spelregels erbij. Bevat spelregels in het Nederlands en Engels. Met eenvoudige maar hilarische mini games, zoals never have I ever en truth or dare. Ook leuk om te geven (als verjaardagscadeau).
Zeer compact dankzij het opvouwbare bord en dus gemakkelijk mee te nemen. Speel het spel met een drank naar keuze, zoals bier, wijn, mixdrankjes, shotjes, water of limonade (kan natuurlijk ook). Speel je met alcohol? Drink dan verantwoord. Lets Get F*cked Up is niet verantwoordelijk voor schade aan personen of eigendommen als gevolg van het spelen van dit spel. Lets Get F*ked Up is wel verantwoordelijk voor het gemaakte plezier! Met het Lets Get F*cked Up Bordspel heb je gegarandeerd een leuke avond. Bestel snel!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Let's Get F*cked Up Bordspel - Drankspel - Party - Drinking Game - Never Have I Ever - Truth Or Dare - Let's Get Fucked Up - LGFU kopen voor de prijs van € 19,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Let's Get F*cked Up Bordspel - Drankspel - Party - Drinking Game - Never Have I Ever - Truth Or Dare - Let's Get Fucked Up - LGFU te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Let's Get F*cked Up Bordspel - Drankspel - Party - Drinking Game - Never Have I Ever - Truth Or Dare - Let's Get Fucked Up - LGFU bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 16,95 voor Let's Get F*cked Up Bordspel - Drankspel - Party - Drinking Game - Never Have I Ever - Truth Or Dare - Let's Get Fucked Up - LGFU is gemeten op 22-03-2026. De hoogste prijs was € 19,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 3,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.51 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 45 minuut |
| Spelsoort | Drankspel |
| Taal spel | Engels Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands Engels |
| Verpakkingsinhoud | 1x bordspel, 10x pionnen, 1x dobbelsteen, 1x spelregels (Nederlands en Engels) |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Let's Get F*cked Up |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8719326767192 |
| EAN | 8719326767192 |
| Materiaal | Karton |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 21 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Leerthema | Bordspel |
| Maximaal aantal spelers | 10 |
| Minimale aantal spelers | 2 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speleditie | Standaard editie |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Verpakking hoogte | 28 mm |
| Verpakking lengte | 288 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 8719326767192 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Let's Get F*cked Up Bordspel - Drankspel - Party - Drinking Game - Never Have I Ever - Truth Or Dare - Let's Get Fucked Up - LGFU aankoopt