Leren Rekenen Educatief Montessori Speelgoed - Houten
- EAN: 9314131772080
- Categorie(n): Educatieve Spellen
Dit educatieve Montessori speelgoed voor het leren rekenen is ideaal voor kinderen om op een speelse manier te oefenen. Met dit rekendoosje kunnen kinderen verschillende rekenspelletjes spelen, variërend van eenvoudig tellen met rekenstokjes tot het maken van echte sommen met houten blokjes met cijfers en rekentekens. Het daagt kinderen uit om hun rekenvaardigheden te ontwikkelen terwijl ze plezier hebben.
Het rekendoosje bevat 48 rekenstokjes in 4 verschillende kleuren, 19 cijfers en de 5 bekende rekentekens. Dit speelgoed is geschikt voor gebruik in de klas, kinderopvang of gewoon thuis. Kinderen zullen het ook leuk vinden om zelf sommen te bedenken en anderen uit te dagen om ze op te lossen. Het is een educatief spel dat zowel leuk als leerzaam is.
Met een aanbevolen minimale leeftijd van 4 jaar en een maximale leeftijd van 12 jaar, is dit educatieve Montessori speelgoed geschikt voor zowel jongens als meisjes. Het houten materiaal zorgt voor duurzaamheid en veiligheid tijdens het spelen. Daarnaast is het rekendoosje compact en makkelijk op te bergen, met afmetingen van 16 cm bij 2 cm bij 24 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Leren Rekenen Educatief Montessori Speelgoed - Houten bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,29 voor Leren Rekenen Educatief Montessori Speelgoed - Houten is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 12,49 op 17-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 5,20. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Rood Bruin |
|---|---|
| Materiaal | Hout |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.15 kg |
Speleigenschappen
| Speeltijd | 30 minuut |
| Spelsoort | Educatief spel |
| Taal spel | Nederlands |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakkingsinhoud | 1 rekendoosje met 48 rekenstokjes, 19 cijfers en de 5 rekentekens + - x : = |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Merkloos |
| EAN | 9314131772080 |
| Materiaal | Hout |
Character
| Personage | 600072689 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Nee |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Compatibel met | Nee |
Introductie en ondersteuning
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| CE markering | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kleur | rood geel blauw groen |
| Kwaliteitslabel | geen kwaliteitslabel |
| Leerthema | Rekenen |
| Maakt geluid | Nee |
| Maximaal aantal spelers | 2 |
| Minimale aantal spelers | 1 |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 2 cm |
| Product lengte | 24 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Speleditie | Standaard editie |
| Spelopties | Klassiek spel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Veiligheidswaarschuwingen | Gebruiken onder direct toezicht van een volwassene. |
| Verpakking breedte | 153 mm |
| Verpakking hoogte | 18 mm |
| Verpakking lengte | 235 mm |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 9314131772080 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Leren Rekenen Educatief Montessori Speelgoed - Houten aankoopt