Lena Tractor Truckies 17cm
- EAN: 4006942841509
- Categorie(n): Speelgoedvoertuigen
De Lena Tractor Truckies van 17 cm is een stoere en kleurrijke tractor gemaakt van hoogwaardig kunststof. Deze tractor is ideaal voor jonge kinderen vanaf 2 jaar om zowel binnen als buiten mee te spelen. De set bevat een tractor en een speelfiguurtje, waardoor kinderen direct aan de slag kunnen met hun fantasierijke avonturen.
Met een lengte van 17 cm is deze tractor perfect voor kleine handjes om mee te spelen. De multicolor kleurstelling spreekt tot de verbeelding en zorgt voor extra speelplezier. Door het handmatige karakter van de tractor worden de motorische vaardigheden van kinderen gestimuleerd terwijl ze genieten van hun speeltijd.
De Lena Tractor Truckies weegt slechts 0,27 kg en wordt geleverd in een verpakking van 26,5 x 10,5 x 14,5 cm. Deze tractor is van het merk Lena en voldoet aan de hoogste kwaliteitsnormen, aangegeven met het CE-keurmerk. Met het EAN-nummer 4006942841509 is deze tractor eenvoudig te identificeren en aan te schaffen.
De Lena Tractor Truckies is niet alleen leuk speelgoed, maar ook educatief verantwoord. Met aanbevolen minimumleeftijd van 2 jaar en geen batterijen benodigd, kunnen kinderen veilig en onbezorgd spelen. Het speelgoedthema 'Boerderij' zorgt ervoor dat kinderen zich kunnen onderdompelen in hun eigen agrarische avonturen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat Lena Tractor Truckies 17cm bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 7,60 voor Lena Tractor Truckies 17cm is gemeten op 16-01-2026. De hoogste prijs was € 14,05 op 21-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 6,45. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Kunststof |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.27 kg |
Productinformatie
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Kunststof |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
Technische specificaties
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
Productinformatie
| Merk | Lena |
| MPN (Manufacturer Part Number) | SM01624 |
| EAN | 4006942841509 |
| Automerk | Geen automerk |
| Kwaliteitslabel | CE |
Character
| Personage | Geen personage |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 2 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Geschikt voor racebaan | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Mechanisch | Nee |
| Met verlichting | Nee |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 10.50 cm |
| Product gewicht | 260.00 g |
| Product hoogte | 14.50 cm |
| Product lengte | 26.40 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Boerderij |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type speelgoedvoertuig | Tractor |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 147 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 272 mm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4006942841509 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Lena Tractor Truckies 17cm aankoopt