Legpuzzel Im Auge Des Gletschers, 500st.
- EAN: 4005555007784
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de schoonheid van de natuur met de Legpuzzel Im Auge Des Gletschers van 500 stukjes. Deze prachtige legpuzzel is geschikt voor puzzelaars vanaf 12 jaar en is zowel voor jongens als meisjes. Met een kleurrijke afbeelding en 500 puzzelstukjes van hoogwaardige kwaliteit biedt deze puzzel urenlang puzzelplezier.
De Legpuzzel Im Auge Des Gletschers heeft een verpakkingsgewicht van 0.47 kg en is gemaakt van papier. De puzzel bestaat uit multi kleuren en heeft een afmeting van 49 cm in lengte en 36 cm in breedte. De verpakking heeft een breedte van 23 cm, hoogte van 4 cm en lengte van 29 cm.
Deze legpuzzel is ideaal voor kinderen en heeft een CE-markering. Het is een uitstekend cadeau-idee voor puzzelliefhebbers van alle leeftijden. Met 500 stukjes en een prachtige afbeelding van een gletsjer in de natuur, biedt deze puzzel een leuke uitdaging en ontspanning voor het hele gezin.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Legpuzzel Im Auge Des Gletschers, 500st. kopen voor de prijs van € 7,59. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Legpuzzel Im Auge Des Gletschers, 500st. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is Legpuzzel Im Auge Des Gletschers, 500st. in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat Legpuzzel Im Auge Des Gletschers, 500st. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 5,99 voor Legpuzzel Im Auge Des Gletschers, 500st. is gemeten op 27-05-2025. De hoogste prijs was € 16,99 op 31-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 11,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Papier |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Papier |
| Aantal puzzel stukjes | 500 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 12000778 4 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 49 cm |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 23 cm |
| Verpakking hoogte | 4 cm |
| Verpakking lengte | 29 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005555007784 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Legpuzzel Im Auge Des Gletschers, 500st. aankoopt