Legpuzzel Disney Castles Jasmine, 1000st.
- EAN: 4005555002581
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 31-05-2026 05:54:30 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beleef urenlang puzzelplezier met deze prachtige Legpuzzel Disney Castles Jasmine, bestaande uit 1000 stukjes. De puzzel toont een betoverend tafereel van Jasmine en verschillende Disney kastelen in levendige kleuren.
De puzzel is geschikt voor zowel jongens als meisjes vanaf 14 jaar en is gemaakt van hoogwaardig papier. Met een gewicht van 0.77 kg is deze puzzel makkelijk hanteerbaar en een uitdaging voor puzzelliefhebbers van alle leeftijden. Met een afmeting van 50 cm bij 70 cm is de puzzel ideaal voor de echte puzzelfanaten.
De Legpuzzel Disney Castles Jasmine is perfect voor kinderen en volwassenen die van een uitdaging houden. Of je nu een fan bent van Disney, puzzels of beide, deze puzzel is een must-have in je collectie. Met maar liefst 1000 stukjes zal het samenstellen van deze puzzel zorgen voor urenlang vermaak en ontspanning.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Dreamland Toychamp Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Legpuzzel Disney Castles Jasmine, 1000st. kopen voor de prijs van € 13,36. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Legpuzzel Disney Castles Jasmine, 1000st. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 31 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Legpuzzel Disney Castles Jasmine, 1000st. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,69 voor Legpuzzel Disney Castles Jasmine, 1000st. is gemeten op 04-11-2025. De hoogste prijs was € 22,95 op 13-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 13,26. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Papier |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.77 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Papier |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 120002581 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 34 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005555002581 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Legpuzzel Disney Castles Jasmine, 1000st. aankoopt