Legpuzzel Disney Castles Cinderella, 1000st.
- EAN: 4005555002598
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ontdek de betoverende wereld van Disney met deze prachtige Legpuzzel Disney Castles Cinderella van 1000 stukjes. De puzzel is ideaal voor puzzelliefhebbers vanaf 14 jaar en heeft een universeel geslacht, waardoor het geschikt is voor zowel jongens als meisjes.
De puzzel wordt geleverd in een verpakking met een gewicht van 0.78 kg en heeft een kleurrijk ontwerp met meerdere kleuren. Het is gemaakt van hoogwaardig papier en bestaat uit 1000 puzzelstukjes, wat zorgt voor urenlang puzzelplezier.
Met een MPN (Manufacturer Part Number) van 120002598 is deze puzzel van Disney van topkwaliteit en voldoet aan alle CE-markeringen. De afmetingen van de puzzel zijn 50 cm breed, 70 cm lang en de verpakking heeft een breedte van 25 cm, hoogte van 55 mm en lengte van 34 cm. Deze puzzel is perfect voor kinderen en heeft geen eWaste.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com De grote speelgoedwinkel Top1Toys Spellenrijk Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Legpuzzel Disney Castles Cinderella, 1000st. kopen voor de prijs van € 9,98. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Legpuzzel Disney Castles Cinderella, 1000st. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Legpuzzel Disney Castles Cinderella, 1000st. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,10 voor Legpuzzel Disney Castles Cinderella, 1000st. is gemeten op 14-06-2025. De hoogste prijs was € 18,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 9,89. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Papier |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.78 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Papier |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 120002598 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 34 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005555002598 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Legpuzzel Disney Castles Cinderella, 1000st. aankoopt