Legpuzzel Avond in Santorini, 1000st.
- EAN: 4005555006633
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 30-04-2026 11:28:51 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Beleef een prachtige avond in Santorini met deze unieke Legpuzzel van 1000 stukjes. Laat je meevoeren naar de betoverende sfeer van dit Griekse eiland terwijl je stukje voor stukje de afbeelding compleet maakt.
De puzzel is geschikt voor zowel mannen als vrouwen en heeft een aanbevolen minimale leeftijd van 14 jaar. Met een verpakkingsgewicht van 0.78 kg en in multi kleuren, is deze puzzel gemaakt van hoogwaardig papier.
Met 1000 stukjes biedt deze Legpuzzel urenlang puzzelplezier voor zowel kinderen als volwassenen. De afmetingen van de puzzel zijn 50 cm breed en 70 cm lang. Daarnaast is de verpakking compact met een breedte van 25 cm, hoogte van 55 mm en lengte van 34 cm.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Spellenrijk Dreamland Intertoys Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Bol.com kun je Legpuzzel Avond in Santorini, 1000st. kopen voor de prijs van € 13,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Legpuzzel Avond in Santorini, 1000st. te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Legpuzzel Avond in Santorini, 1000st. bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 11,38 voor Legpuzzel Avond in Santorini, 1000st. is gemeten op 15-10-2025. De hoogste prijs was € 18,99 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 7,61. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Papier |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | Ravensburger |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 14 jaar |
| Geslacht | Unisex |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.78 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multi kleuren |
| Materiaal | Papier |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| MPN (Manufacturer Part Number) | 120006633 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen |
| Product breedte | 50 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 55 mm |
| Verpakking lengte | 34 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 4005555006633 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Legpuzzel Avond in Santorini, 1000st. aankoopt