Legpuzzel - 1000 stukjes - Mountain Stream
- EAN: 5060002001523
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Deze prachtige legpuzzel met 1000 stukjes van een bergstroom is perfect voor zowel volwassenen als kinderen vanaf 10 jaar oud. Met zijn realistische afbeelding zal deze puzzel zeker zorgen voor urenlang plezier voor iedereen.
De puzzelstukjes zijn gemaakt van hoogwaardig karton en hebben een verpakkingsgewicht van 0.50 kg. Daarnaast is de puzzel 34 cm breed, 5 cm hoog en 40 cm lang, wat zorgt voor een uitdagende en stimulerende puzzelervaring.
De legpuzzel is geschikt voor zowel jongens als meisjes en vereist geen verbinding met internet of het gebruik van een specifieke app. Hierdoor kunnen puzzelliefhebbers van alle leeftijden genieten van het puzzelen zonder enige beperkingen.
Of je nu een beginner of een ervaren puzzelaar bent, deze legpuzzel biedt een geweldige manier om te ontspannen en tegelijkertijd je concentratie en visuele vaardigheden te verbeteren. Met 1000 stukjes vormt het samenstellen van de afbeelding een leuke uitdaging voor iedere puzzelliefhebber.
Met een aanbevolen maximum leeftijd van 99 jaar en een doelgroep die zich richt op volwassenen, is deze legpuzzel ideaal voor gezinsactiviteiten, ontspanning na het werk of als een creatieve bezigheid in je vrije tijd. Ontdek de prachtige bergstroom en verlies jezelf in het puzzelplezier!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Legpuzzel - 1000 stukjes - Mountain Stream kopen voor de prijs van € 22,10. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Legpuzzel - 1000 stukjes - Mountain Stream te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Legpuzzel - 1000 stukjes - Mountain Stream bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,95 voor Legpuzzel - 1000 stukjes - Mountain Stream is gemeten op 06-06-2025. De hoogste prijs was € 23,95 op 30-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 4,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Merk | House Of Puzzles |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0.50 kg |
Overige producteigenschappen
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 34 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 40 cm |
EAN
| EAN | 5060002001523 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Legpuzzel - 1000 stukjes - Mountain Stream aankoopt