Legpuzzel - 1000 stukjes - Happy Birthday - House of Puzzels
- EAN: 5060002004982
- Categorie(n): Legpuzzel
Prijs doorgegeven op : 01-05-2026 05:52:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
De Legpuzzel van House of Puzzels is een uitdagende puzzel bestaande uit maar liefst 1000 stukjes. Het thema van de puzzel is 'Happy Birthday', wat zorgt voor een feestelijke en vrolijke uitstraling. Met een afmeting van 5 cm in breedte, hoogte en lengte is deze puzzel van hoogwaardige kwaliteit en perfect om urenlang puzzelplezier te beleven.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je Legpuzzel - 1000 stukjes - Happy Birthday - House of Puzzels kopen voor de prijs van € 23,85. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om Legpuzzel - 1000 stukjes - Happy Birthday - House of Puzzels te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat Legpuzzel - 1000 stukjes - Happy Birthday - House of Puzzels bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,40 voor Legpuzzel - 1000 stukjes - Happy Birthday - House of Puzzels is gemeten op 15-08-2025. De hoogste prijs was € 28,90 op 28-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 6,50. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Materiaal | Karton |
|---|---|
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | House Of Puzzles |
Productinformatie
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Geslacht | Volwassenen |
Afmetingen & Maten
| Verpakkingsgewicht | 0 kg |
Overige producteigenschappen
| Kleur | Multicolor |
| Materiaal | Karton |
| Aantal puzzel stukjes | 1000 |
Productinformatie
| Verpakkingsinhoud | 1 stuk |
| MPN (Manufacturer Part Number) | HP0507 |
Mogelijke vereisten instellen en gebruik
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| CE markering | Zichtbaar |
| Dier | Geen dier |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| Puzzelthema | Nostalgie en Geschiedenis |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type puzzel | Legpuzzel |
| Verpakking breedte | 5 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking lengte | 5 cm |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5060002004982 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je Legpuzzel - 1000 stukjes - Happy Birthday - House of Puzzels aankoopt