LEGO® Friends Leuke Dag in het Waterpark - Fantasierijke Bouwset voor Kinderen van 6 Jaar en Ouder - 4 Speelgoeddieren en 2 Minipoppetjes - Cadeautip voor Meisjes en Jongens - 42676
- EAN: 5702018054871
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 12-05-2026 05:54:13 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Duik in een wereld vol creativiteit met de LEGO® Friends Leuke dag in het Waterpark (42676)! Dit fantastische bouwspeelgoed biedt kinderen vanaf 6 jaar spetterend speelplezier. Perfect als cadeau voor zowel meisjes als jongens en speciaal voor dierenliefhebbers, laat deze set hen genieten van urenlange avonturen met de schattige personages Nova en Leo, samen met hun diervriendjes: Churro de kat, Gurkie de hond, Dango de mopshond en Lucky de cavia.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Lego Top1Toys Goodbricks
- Bij Goodbricks kun je LEGO® Friends Leuke Dag in het Waterpark - Fantasierijke Bouwset voor Kinderen van 6 Jaar en Ouder - 4 Speelgoeddieren en 2 Minipoppetjes - Cadeautip voor Meisjes en Jongens - 42676 kopen voor de prijs van € 22,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO® Friends Leuke Dag in het Waterpark - Fantasierijke Bouwset voor Kinderen van 6 Jaar en Ouder - 4 Speelgoeddieren en 2 Minipoppetjes - Cadeautip voor Meisjes en Jongens - 42676 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op dinsdag 12 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO® Friends Leuke Dag in het Waterpark - Fantasierijke Bouwset voor Kinderen van 6 Jaar en Ouder - 4 Speelgoeddieren en 2 Minipoppetjes - Cadeautip voor Meisjes en Jongens - 42676 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,95 voor LEGO® Friends Leuke Dag in het Waterpark - Fantasierijke Bouwset voor Kinderen van 6 Jaar en Ouder - 4 Speelgoeddieren en 2 Minipoppetjes - Cadeautip voor Meisjes en Jongens - 42676 is gemeten op 09-05-2026. De hoogste prijs was € 22,95 op 09-05-2026. Dat is een totaal verschil van € 0,00. Er is nog geen wijziging in de prijs geweest. Op dit moment is onbekend of de prijs zal stijgen of dalen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikant Naam | LEGO System A/S |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 278 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Jaar van uitgave | 2026 |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42676 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Ja |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data | Nee |
| Verpakking breedte | 222 mm |
| Verpakking hoogte | 62 mm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.51 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5702018054871 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO® Friends Leuke Dag in het Waterpark - Fantasierijke Bouwset voor Kinderen van 6 Jaar en Ouder - 4 Speelgoeddieren en 2 Minipoppetjes - Cadeautip voor Meisjes en Jongens - 42676 aankoopt