Ontdek de spannende LEGO World City Armored Car Action set uit 2003! Deze zeldzame speelset biedt eindeloze avonturen voor zowel jong als oud. Met de mogelijkheid om zelf een unieke wereld te creëren, stimuleert dit bouwspeelgoed creativiteit en fantasie. Deze set is perfect voor kinderen vanaf 7 jaar en blijft leuk tot maar liefst 99 jaar.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO World City Armored Car Action kopen voor de prijs van € 69,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO World City Armored Car Action te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO World City Armored Car Action bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 69,95 voor LEGO World City Armored Car Action is gemeten op 30-04-2026. De hoogste prijs was € 79,95 op 26-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 2 |
| Aantal onderdelen | 178 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Fan Merchandise | Nee |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2003 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 4187226 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Politie |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 6 cm |
| Verpakking hoogte | 28.5 cm |
| Verpakking lengte | 19 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014264618 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO World City Armored Car Action aankoopt