Maak je LEGO collectie compleet met het LEGO Winters VIP-uitbreidingspakket (polybag) - 40514. Dit prachtige bouwpakket, met 139 onderdelen, is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar en ouder, met een maximaal aanbevolen leeftijd van 12 jaar. Het pakket bevat geen minifiguren, maar biedt uren bouwplezier met bouwstenen in multikleur. Met zichtbare CE-markering en gemaakt van hoogwaardig kunststof, is dit kwaliteitslabelproduct een must-have voor elke LEGO liefhebber. De verpakking heeft afmetingen van 25 mm bij 200 mm bij 195 mm en weegt slechts 0.07 kg, waardoor het eenvoudig op te bergen en mee te nemen is. Let op de veiligheidswaarschuwingen: dit product is niet geschikt voor kinderen onder 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Winters VIP-uitbreidingspakket (polybag) - 40514 kopen voor de prijs van € 29,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Winters VIP-uitbreidingspakket (polybag) - 40514 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Winters VIP-uitbreidingspakket (polybag) - 40514 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Winters VIP-uitbreidingspakket (polybag) - 40514 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 27,00 voor LEGO Winters VIP-uitbreidingspakket (polybag) - 40514 is gemeten op 15-01-2026. De hoogste prijs was € 34,95 op 05-06-2025. Dat is een totaal verschil van € 7,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 139 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40514 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Taal handleiding | Duits Engels Frans Nederlands Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 25 mm |
| Verpakking hoogte | 200 mm |
| Verpakking lengte | 195 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5702017106977 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Winters VIP-uitbreidingspakket (polybag) - 40514 aankoopt