Maak al je bouwwerken nog leuker of grappiger met dit LEGO® Leuk en grappig VIP-uitbreidingspakket (40512). De set bevat 148 leuke en gekleurde elementen, waaronder enkele dieren-elementen, bloemen, muziekinstrumenten en nog veel meer. Met een aanbevolen minimum leeftijd van 6 jaar en een aanbevolen maximum leeftijd van 12 jaar, is dit pakket ideaal voor jonge bouwers. De kleurrijke bouwstenen zorgen voor uren creatief speelplezier. Met een afmeting van 5 cm in de breedte, hoogte en lengte, is dit een compact maar divers uitbreidingspakket.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO VIP-Uitbreidingspakket 40512 - Fun and Funky kopen voor de prijs van € 12,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO VIP-Uitbreidingspakket 40512 - Fun and Funky te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO VIP-Uitbreidingspakket 40512 - Fun and Funky bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 9,99 voor LEGO VIP-Uitbreidingspakket 40512 - Fun and Funky is gemeten op 10-06-2025. De hoogste prijs was € 18,04 op 13-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 8,05. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Boerderij Circus Cowboys en Indianen Dieren Dierentuin Dinosaurussen Draken Fantasy Feeën en Elfjes Film, TV en Muziek Jungle Kermis Kerst Manege Vakantie |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Leuk- en grappig uitbreidinspakket |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40512 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 5 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product lengte | 5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Boerderij Cowboys en Indianen Dieren Dierentuin Dinosaurussen Draken Fantasy Feeën en Elfjes Film, TV en Muziek Jungle Kermis Kerst Manege Vakantie Circus |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwonderdelen |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 154 mm |
| Verpakking hoogte | 20 mm |
| Verpakking lengte | 191 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.07 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017106625 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO VIP-Uitbreidingspakket 40512 - Fun and Funky aankoopt