Met een valentijnscadeau laat je liefde zien, en met dit Liefdesdoosje (40679) wordt Valentijnsdag nog leuker. Deze schattige set bevat een Shiba Inu hond, een hartvormig chocoladedoosje, een hartballon en bloemen en is ook geschikt voor andere speciale gelegenheden, zoals Moederdag, Vaderdag of verjaardagen. Inclusief verschillende ogen voor de hond en 2 verschillende stickerberichten. Zet de hond in de geschenkdoos voor een lieve display of haal hem eruit om er lekker mee te spelen.
Dit Liefdesdoosje is een speciale verrassing of romantisch cadeau voor volwassenen en kinderen vanaf 8 jaar. Bouw alle details van deze set, inclusief de Shiba Inu hond in de geschenkdoos, omringd door een hartvormige chocoladedoos, een hartballon en bloemen. De set wordt geleverd met verschillende ogen voor de Shiba Inu en 2 verschillende stickerberichten.
Het thema liefde maakt deze set tot een leuke cadeautip voor Valentijnsdag of een andere gelegenheid waarbij je je gevoelens wilt uiten. Deze set met 158 onderdelen is ca. 11 cm hoog, 7 cm breed en 6 cm diep.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Valentijn Limited Edition 40679 - Liefdesdoosje bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,00 voor LEGO Valentijn Limited Edition 40679 - Liefdesdoosje is gemeten op 28-12-2024. De hoogste prijs was € 39,95 op 24-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 17,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Dieren |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 158 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Pascalstraat 17B, 3316GR Dordrecht |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Informatie niet beschikbaar |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | contact@andries.org |
| Gewonnen prijzen | - |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40679 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Andries B.V. |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 11 cm |
| Product lengte | 6 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | 0613732644 |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Bevat speelgoed. Toezicht door volwassenen aanbevolen. |
| Verpakking breedte | 127 mm |
| Verpakking hoogte | 53 mm |
| Verpakking lengte | 168 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017596006 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Valentijn Limited Edition 40679 - Liefdesdoosje aankoopt