Stap in de feestelijke wereld van LEGO® Unikitty! met de set 41453 Feestje! Bouw je favoriete scènes na uit de kleurrijke tv-serie met deze feestelijke set, inclusief een dj-ruimte met draaitafels, luidsprekers, ballonnen en vlaggen. Laat de figuurtjes helemaal opgaan in de feeststemming terwijl ze dansen op de draaiende dansvloer met lampen en genieten van de enorme verjaardagstaart op het taartplateau. Een vrolijke toevoeging aan je LEGO collectie, geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar.
De LEGO® Unikitty! 41453 Feestje set is een bouwset met 214 onderdelen en bevat geen minifiguren. Met een meerkleurig ontwerp en de CE-kwaliteitslabel is deze set zowel leuk als veilig om mee te spelen. Het introduceren van een mix van speelgoedthema's en bouwplezier, deze set is perfect voor kinderen die dol zijn op dieren en creatief spelen.
De set heeft een verpakkingsafmeting van 190 mm breed, 47 mm hoog en 205 mm lang, met een gewicht van 0.21 kg. Met een STEM-toy classificatie is deze set erg geschikt voor baby's en kinderen. Let op: vanwege kleine onderdelen is deze set niet geschikt voor kinderen onder de 3 jaar en dient onder toezicht van volwassenen te worden gebruikt.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Unikitty Feestje - 41453 kopen voor de prijs van € 44,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Unikitty Feestje - 41453 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 20 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Unikitty Feestje - 41453 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,95 voor LEGO Unikitty Feestje - 41453 is gemeten op 21-12-2025. De hoogste prijs was € 49,99 op 04-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,04. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 214 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Baby & Kind |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41453 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Ja |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Dieren |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 190 mm |
| Verpakking hoogte | 47 mm |
| Verpakking lengte | 205 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.21 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016111767 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Unikitty Feestje - 41453 aankoopt