Kruip in de huid van Dr. Fox in haar Unikingdom laboratorium! Zet je Dr. Fox bril op en bouw een LEGO® Unikitty 40314 Dr. Fox vergrootmachine met zoomfunctie en petrischaaltje. Doe alsof je de LEGO elementen onder de microscoop bestudeert en werk verder aan het belangrijke onderzoek van Dr. Fox naar zonlicht en glitterstof! Deze set omvat een bouwbare vergrootmachine met zoomfunctie, een bouwbaar petrischaaltje en losse LEGO® elementen om te onderzoeken. Inclusief een kartonnen Dr. Fox bril. Dit product bevat geen echte vergrootlens. De vergrootmachine is ca. 6cm hoog, 7cm breed en 10cm diep. De bril van Dr. Fox is ca. 10cm hoog en 36cm breed.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Unikitty 40314 Dr. Fox vergrootmachine kopen voor de prijs van € 24,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Unikitty 40314 Dr. Fox vergrootmachine te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Unikitty 40314 Dr. Fox vergrootmachine bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 24,99 voor LEGO Unikitty 40314 Dr. Fox vergrootmachine is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 29,98 op 30-07-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,99. De prijs is op zijn laagste niveau, het is gunstig om het product nu te kopen.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 76 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 40314 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 6 cm |
| Product lengte | 10 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 46 mm |
| Verpakking hoogte | 141 mm |
| Verpakking lengte | 191 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 0673419294607 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Unikitty 40314 Dr. Fox vergrootmachine aankoopt