Gooi je haar in de lucht! Het is tijd om de onderwaterdansvloer op het technofeestje onveilig te maken, en wel in Trolls stijl! Draai platen op de draaitafel of beklim samen met de meermin en haar octopusvriendje het podium om vervolgens van de glijbaan af te roetsjen. Zet de meermin op het hartvormige rif en zie hoe ze tijdens het dansen in de rondte tolt. Versier de meermin met een bril of een schattig hartje in haar haren. Ga vervolgens, net als in de film, op zoek naar de muzikale snaar!
Luidsprekers, stroboscooplampen, een dansvloer en een dj-booth: deze coole set heeft het allemaal! Leef je uit op de dansvloer, roetsj van de glijbaan en ga vervolgens net als in de film op zoek naar de muzikale snaar.
Met de exclusieve Trolls meerminfiguur om te verzamelen en het octopusspeelgoed kunnen kinderen onderwaterscènes uit de film Trolls Wereldtour naspelen en samen met de meermin naar het dansfeestje op het Techno-rif gaan.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Trolls Dansfeestje op het Techno Rif - 41250 kopen voor de prijs van € 27,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Trolls Dansfeestje op het Techno Rif - 41250 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 13 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Trolls Dansfeestje op het Techno Rif - 41250 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,75 voor LEGO Trolls Dansfeestje op het Techno Rif - 41250 is gemeten op 25-03-2026. De hoogste prijs was € 27,99 op 20-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 5,24. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi colour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41250 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 11794895 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 191 mm |
| Verpakking hoogte | 61 mm |
| Verpakking lengte | 262 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| Voedingstype | USB |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016616767 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Trolls Dansfeestje op het Techno Rif - 41250 aankoopt