Kom langs in Poppy's huisje en zie hoe ze zich voorbereidt op het avontuur van haar leven. Begin de dag met een knuffel en help Poppy vervolgens haar haren te stylen met cupcakes, hartjes en bloemen. Ga daarna op zoek naar de plattegrond voor een onvergetelijke reis langs alle muzikale landen. En als je met Poppy onderweg bent, is er natuurlijk altijd tijd voor wat plezier en vermaak, dus stop bij de grote vilten bloem en laat Poppy aan haar haren bungelen!
Poppy's huisje zit boordevol functies en accessoires, zodat kinderen hun fantasie de vrije loop kunnen laten en nieuwe avonturen met Poppy kunnen bedenken. Speel met haar haren of bungel aan de vilten bloem: er is altijd wel iets te beleven.
Combineer Poppy's huisje met de bouwset LEGO® Trolls World Tour Feest in Trol Dorp (41255) door het huisje boven op de grote boom te zetten.
Op zoek naar Trolls producten voor de feestdagen? Dit is een geweldige keuze! LEGO® 4+ sets zijn voor jonge kinderen een leuke manier om te leren bouwen en stimuleren hun zelfvertrouwen dankzij de eenvoudige bouwstappen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Trolls 4+ Poppy's Huisje - 41251 kopen voor de prijs van € 39,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Trolls 4+ Poppy's Huisje - 41251 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 27 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Trolls 4+ Poppy's Huisje - 41251 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO Trolls 4+ Poppy's Huisje - 41251 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,99 op 15-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 25,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 7 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Januari |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Lego 41251 |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 41251 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 11794895 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 63 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016616774 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Trolls 4+ Poppy's Huisje - 41251 aankoopt