Stap in de wereld van avontuur met de LEGO The Hobbit De Eenzame Berg (79018). Ga met Bilbo Balings en de Dwergen op zoek naar de legendarische Arkensteen in het hart van de Eenzame Berg. Ontdek de geheime deur naar het hol van de levensgevaarlijke draak Smaug en bereid je voor op een spannende ontsnapping!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO The Hobbit De Eenzame Berg 79018 kopen voor de prijs van € 949,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO The Hobbit De Eenzame Berg 79018 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO The Hobbit De Eenzame Berg 79018 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 139,99 voor LEGO The Hobbit De Eenzame Berg 79018 is gemeten op 10-12-2025. De hoogste prijs was € 949,95 op 24-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 809,96. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal onderdelen | 846 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Jongens |
| Jaar van uitgave | 2014 |
| Kleur | Groen;Grijs;Rood;Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 79018 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Lord of the Rings |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 378 mm |
| Product hoogte | 87 mm |
| Product lengte | 582 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelgoedthema van toepassing | Ja |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 375 mm |
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 584 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.67 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015128025 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO The Hobbit De Eenzame Berg 79018 aankoopt