Patrouilleer door de lucht boven Gotham City met The Mini Batwing, met een vleermuisachtige silhouet en uitklapbare vleugels voor vlucht- en landingsmodi. Deze set bevat 80 bouwstenen en biedt een miniversie van de iconische Batwing zoals te zien in de Lego Batman-film. Met de aanbevolen minimumleeftijd van 7 jaar en de aanbevolen maximale leeftijd van 14 jaar, is dit speelgoed geschikt voor een breed scala aan kinderen. De verpakking heeft een breedte van 17 cm, een hoogte van 2 cm, een lengte van 17 cm en een gewicht van 0.04 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO The Batman Movie, The Mini Batwing 30524 kopen voor de prijs van € 11,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO The Batman Movie, The Mini Batwing 30524 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO The Batman Movie, The Mini Batwing 30524 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 10,00 voor LEGO The Batman Movie, The Mini Batwing 30524 is gemeten op 22-06-2025. De hoogste prijs was € 14,95 op 06-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 4,95. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | 0 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart, Rood |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 30524 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 4406527 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 17 cm |
| Verpakking hoogte | 2 cm |
| Verpakking lengte | 17 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.04 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702015876957 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO The Batman Movie, The Mini Batwing 30524 aankoopt