Geen lading is te zwaar voor deze indrukwekkende vrachtwagen met oplegger! Hij heeft een echte, gemotoriseerde powerfunctie voor het kiepen van de trailer en zit vol realistische functies en details, zoals echt werkende besturing, onafhankelijke wielophanging achter en een motorkap die open kan. Deze vrachtwagen kan tot een machtige dieplader worden omgebouwd. Daarnaast is de LEGO Technic Vrachtwagen - 8264 aanbevolen voor kinderen vanaf 9 jaar tot en met volwassenen, met een totaal van 575 bouwstenen. De vrachtwagen is geel van kleur en heeft een afmeting van 400 mm in lengte. Het speelgoedthema is auto's en het is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Let op dat dit product niet geschikt is voor kinderen onder de 3 jaar en onder toezicht van volwassenen moet worden gebruikt. De verpakking heeft een breedte van 313 mm, hoogte van 87 mm, lengte van 543 mm en weegt 1.30 kg. Kracht wordt geleverd door 6 batterijen en er is geen app nodig voor de volledige functionaliteit. Daarnaast is de CE-markering zichtbaar en voldoet het aan alle veiligheidswaarschuwingen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Vrachtwagen - 8264 kopen voor de prijs van € 259,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Vrachtwagen - 8264 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Vrachtwagen - 8264 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 217,80 voor LEGO Technic Vrachtwagen - 8264 is gemeten op 20-12-2025. De hoogste prijs was € 449,99 op 19-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 232,19. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Auto's |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 6 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 575 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | n.v.t. |
| Jaar van uitgave | 2009 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8264 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product lengte | 400 mm |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 313 mm |
| Verpakking hoogte | 87 mm |
| Verpakking lengte | 543 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.30 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 5702014533424 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Vrachtwagen - 8264 aankoopt