LEGO® Technic Volvo EC500 Hybrid Graafmachine - 42215
- EAN: 5702017816388
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 04-04-2026 06:29:03 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Ervaar het plezier van bouwen met de LEGO® Technic Volvo EC500 Hybrid graafmachine (42215). Deze indrukwekkende bouwset voor volwassenen daagt je uit om een gedetailleerd en functioneel model te creëren van een graafmachine. Met 2359 onderdelen ontdek je een scala aan bewegingsmechanismen, waaronder de motor en versnellingsbak die zorgen voor een realistische werking van de giek en arm.
Speciaal ontworpen voor de volwassen bouwliefhebber, biedt dit bouwproject ontspanning en voldoening. Maak gebruik van de hendel om een van de vier functies te selecteren en laat de Lego drilboor en laadschop werken. Daarnaast kunnen de cabinedeuren open, de rupsbanden bewegen en kan de romp draaien, wat bijdraagt aan de interactieve ervaring van deze set.
Of je nu een fan bent van LEGO of gewoon houdt van constructievoertuigen, deze set is een perfect cadeau voor jouwzelf of voor een mede-bouwer. De gedetailleerde instructies zijn zowel gedrukt als digitaal beschikbaar via de LEGO Builder app, zodat je altijd volgorde en stappen kunt volgen, waar je ook bent.
Met een aanbevolen minimum leeftijd van 18 jaar en een maximale leeftijd van 99 jaar is deze graafmachine geschikt voor een breed publiek. Geniet van de veelzijdigheid van dit constructiespeelgoed en laat je creativiteit de vrije loop. De LEGO Technic graafmachine is niet alleen een bouwuitdaging, maar ook een prachtig aanwinst voor elke verzameling.
De set heeft een CE-markering, wat garant staat voor kwaliteit en veiligheid. Het gebruik van hoogwaardig kunststof zorgt ervoor dat je nog jaren plezier beleeft aan deze indrukwekkende bouwset. Mis deze kans niet om een meesterwerk te creëren met jouw eigen handen!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Coolblue Lego Top1Toys Wehkamp Dreamland Intertoys Goodbricks Toychamp Coolshop Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Goodbricks kun je LEGO® Technic Volvo EC500 Hybrid Graafmachine - 42215 kopen voor de prijs van € 284,96. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO® Technic Volvo EC500 Hybrid Graafmachine - 42215 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO® Technic Volvo EC500 Hybrid Graafmachine - 42215 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 257,99 voor LEGO® Technic Volvo EC500 Hybrid Graafmachine - 42215 is gemeten op 24-03-2026. De hoogste prijs was € 359,99 op 02-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 102,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 18 jaar |
| Aantal onderdelen | 2359 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Jaar van uitgave | 2025 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42215 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 480 mm |
| Product hoogte | 124 mm |
| Product lengte | 523 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017816388 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO® Technic Volvo EC500 Hybrid Graafmachine - 42215 aankoopt