- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Truck met Laadplatform - 8109 kopen voor de prijs van € 465,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Truck met Laadplatform - 8109 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Technic Truck met Laadplatform - 8109 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Truck met Laadplatform - 8109 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 99,99 voor LEGO Technic Truck met Laadplatform - 8109 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 619,95 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 519,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 6 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal onderdelen | 1115 |
| Accu/batterij code | AA |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2011 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8109 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 29 cm |
| Verpakking hoogte | 39 cm |
| Verpakking lengte | 48 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 5702014734982 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Truck met Laadplatform - 8109 aankoopt