Ontdek eindeloze avonturen met de LEGO Technic Tractor met boomstammentrailer - 8049! Deze indrukwekkende tractor heeft alles wat je nodig hebt om elke klus te klaren. Met een eenvoudige knop stuur je de tractor naar de trailer en hijst deze met gemak op. Dankzij de twee pneumatische knoppen heb je volledige controle over de kraan-arm, waarmee je gemakkelijk boomstammen kunt oppakken en verplaatsen. Realistisch ontwerp en functionele onderdelen maken het spel nog spannender!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Tractor met boomstammentrailer - 8049 kopen voor de prijs van € 245,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Tractor met boomstammentrailer - 8049 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Technic Tractor met boomstammentrailer - 8049 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Tractor met boomstammentrailer - 8049 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 244,90 voor LEGO Technic Tractor met boomstammentrailer - 8049 is gemeten op 22-02-2026. De hoogste prijs was € 374,94 op 09-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 130,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 525 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Jaar van uitgave | 2010 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multi |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8049 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 60 mm |
| Verpakking hoogte | 280 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014601680 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Tractor met boomstammentrailer - 8049 aankoopt