Het is tijd voor een gewaagde reddingsmissie met de LEGO® Technic Reddingshovercraft! Kijk hoe de hovercraft over een oppervlak lijkt te zweven en stuur om de propellers te zien draaien. Met zijn opvallende kleuren en ronddraaiende oranje waarschuwingslicht lijkt dit model precies op de echte versie. Bouw de hovercraft dan om tot een cool tweemotorig vliegtuig.
Geef kinderen die van reddingsvoertuigen houden een speciale verrassing met deze geweldige speelgoedhovercraft. Het model bevat talloze authentieke details en is ideaal voor avontuurlijke rollenspellen. Dankzij het 2-in-1 ontwerp kunnen jonge helden nog meer rollenspellen spelen. Ze kunnen de hovercraft ombouwen tot een tweemotorig vliegtuig met bewegende roeren en rolroeren. De LEGO® Technic Reddingshovercraft (42120) is een geweldig cadeau voor kinderen vanaf 8 jaar die van reddingsvoertuigen houden.
Het speelgoedmodel is ca. 12 cm hoog, 24 cm lang en 13 cm breed. Het LEGO® Technic universum bestaat uit geavanceerd bouwspeelgoed voor jonge LEGO fans die toe zijn aan een nieuwe bouwuitdaging. LEGO® Technic onderdelen voldoen aan strikte industrienormen en zijn al zo sinds 1958. Het marktdeelnemersadres in de EU en het e-mailadres volgen binnenkort. Het speelgoed is ideaal voor jongens en meisjes en heeft geen leeftijdsgerelateerde beperkingen voor het gebruik.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Reddingshovercraft - 42120 kopen voor de prijs van € 73,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Reddingshovercraft - 42120 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Reddingshovercraft - 42120 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,99 voor LEGO Technic Reddingshovercraft - 42120 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 79,00 op 01-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 49,01. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Boten |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 457 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Februari |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multikleur |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42120 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Boten |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 196 mm |
| Verpakking hoogte | 71 mm |
| Verpakking lengte | 353 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.58 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016890761 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Reddingshovercraft - 42120 aankoopt