Deze coole, supersnelle racewagen vormt de perfecte kennismaking met de spannende wereld van LEGO Technic. Trek achteruit, laat los... en racen maar! Voor nog meer actie kun je het model combineren met de 42010 Off-road racer tot een supersnelle Dragster met pull-back motor, verstelbare achterspoiler en een cockpit die kan worden geopend! Met coole, kleurige opdruk en 'pull-back' motor. Bouwen en racen met LEGO Technic!
Het model is eenvoudig te bouwen en heeft afmetingen van 5cm hoog, 18cm lang en 9cm breed. De Dragster is 9cm hoog, 28cm lang en 9cm breed. Inclusief de eerste pull-back motor die ooit bij een LEGO Technic bouwset is bijgesloten.
Dit LEGO Technic Racewagen - 42011 pakket bevat 158 onderdelen. Aanbevolen voor kinderen en volwassenen van 7 tot 14 jaar oud. Het speelgoedthema is sport en de speelmethode is speelgoed. De kleur is multicolour en het materiaal is kunststof. Het product is een bouwset van bouwstenen en heeft een kwaliteitslabel CE-markering.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Racewagen - 42011 kopen voor de prijs van € 89,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Racewagen - 42011 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
- Op dit moment is LEGO Technic Racewagen - 42011 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Racewagen - 42011 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor LEGO Technic Racewagen - 42011 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 113,49 op 26-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 93,50. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Sport |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal minifiguren | 1 |
| Aantal onderdelen | 158 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2013 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42011 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 52 mm |
| Product hoogte | 143 mm |
| Product lengte | 263 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Sport |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 142 mm |
| Verpakking hoogte | 51 mm |
| Verpakking lengte | 266 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.28 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014975620 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Racewagen - 42011 aankoopt