Kruip achter het stuur van de LEGO Technic Noordpool truck en beleef avonturen op de Noordpool met deze machtige machine! Het reusachtige sneeuwvoertuig is speciaal ontworpen om snel over sneeuw en ijs te bewegen. Met 4 grote rupsbanden voor uitstekende wendbaarheid en echt werkende sturing aan de voorzijde, zal dit voertuig zorgen voor uren speelplezier.
De truck beschikt over een grote kabine met deuren die open kunnen, een geavanceerd veermechanisme voor optimale flexibiliteit en een echt werkende kraanarm met takel en haak. Daarnaast is de laadbak kiepbaar en heeft het een cool, feloranje en zwart kleurenschema dat zeker in het oog zal springen bij zowel kinderen als volwassenen.
Dit 2-in-1 model kan zelfs worden omgebouwd tot een rupsband pickup-truck voor nog meer speelmogelijkheden. Met in totaal 913 onderdelen biedt deze set urenlang bouw- en speelplezier voor kinderen vanaf 10 jaar. De LEGO Technic Noordpool truck is een perfect cadeau voor avontuurlijke bouwers die van uitdaging houden.
De truck komt met CE-markering, wat staat voor zichtbare kwaliteit en veiligheid. Het speelgoed is niet alleen leuk, maar ook educatief verantwoord dankzij de open-ended speelmethode. Neem de controle over deze indrukwekkende machine en ga op ontdekkingstocht op de Noordpool!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Noordpool Truck - 42038 kopen voor de prijs van € 149,75. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Noordpool Truck - 42038 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
- Op dit moment is LEGO Technic Noordpool Truck - 42038 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Noordpool Truck - 42038 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 146,90 voor LEGO Technic Noordpool Truck - 42038 is gemeten op 26-05-2025. De hoogste prijs was € 159,99 op 03-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 13,09. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 913 |
| Accu/batterij code | 700036782 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Nee |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Nee |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2015 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Oranje Multicolour |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42038 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | Geen personage |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 240 cm |
| Product hoogte | 50 cm |
| Product lengte | 350 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Technology |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 286 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.39 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 8718807376694 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Noordpool Truck - 42038 aankoopt