Deze LEGO® Technic Megalodon™ (42134) pull-back bouwset voor kinderen vanaf 7 jaar is een authentieke replica van een echte Monster Jam™ truck. De truck met zijn levensechte afbeeldingen en kleuren zit boordevol details. Dankzij de pull-backfunctie wordt het racen en het uitvoeren van coole trucs nog spannender. De vinnen bewegen wanneer de monstertruck vooruitschiet, terwijl de haaientanden en grote banden voor nog meer realisme zorgen.
Als het tijd is voor een nieuwe uitdaging, kan deze 2-in-1 speelgoedtruck worden omgebouwd tot een gestroomlijnde racewagen die is geïnspireerd op het mythische zeemonster Lusca. Dit model combineert een haai en een inktvis tot een gevaarlijk uitziend voertuig, compleet met pull-backfunctie voor razendsnelle races.
Het LEGO Technic universum bestaat uit bouwmodellen die lijken op hun echte tegenhanger en laat jonge LEGO fans op een leuke manier kennismaken met techniek en werktuigbouwkunde.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je LEGO Technic Monster Jam Megalodon - 42134 kopen voor de prijs van € 19,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Monster Jam Megalodon - 42134 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Monster Jam Megalodon - 42134 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO Technic Monster Jam Megalodon - 42134 is gemeten op 25-10-2025. De hoogste prijs was € 49,97 op 26-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 34,98. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Auto's |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 260 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | nee |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Blauw Zwart Rood Geel Wit Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42134 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder 36 maanden. |
| Verpakking breedte | 143 mm |
| Verpakking hoogte | 93 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.42 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017154916 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Monster Jam Megalodon - 42134 aankoopt