Ben je klaar voor de ultieme beukende, verpletterende en door de lucht vliegende monstertruckervaring? Maak dan je riemen vast en bereid je voor op het optreden van je leven met de LEGO Technic Monster Jam Grave Digger. Bekijk de details met spoken en vlammen, net als op de echte truck. Met de enorme banden en pull-back motor maak je gemakkelijk allerlei sprongen op hoge snelheid en salto's. Tijd voor iets anders? Bouw je truck dan om tot een terreinbuggy.
Laat monstertruckfans hun favoriete stunts naspelen met de LEGO Technic Monster Jam Grave Digger (42118) bouwset. Met authentieke kenmerken zoals enorme banden, gedetailleerde stickers en nog veel meer. Dubbel zo veel plezier! Kinderen kunnen de monstertruck ombouwen tot een terreinbuggy, zodat ze kunnen genieten van 2 verschillende bouwuitdagingen en urenlange avonturen. De monstertruck en terreinbuggy beschikken over een pull-back motor zodat ze er snel vandoor schieten, net als hun echte tegenhangers.
Dit Monster Jam speelgoed is ca. 11 cm hoog, 24 cm lang (met vlag) en 11 cm breed. Instructies voor het Grave Digger model zijn inbegrepen. In de gratis LEGO Bouwinstructies app vind je daarnaast digitale Instructions PLUS. Instructies voor de terreinbuggy zijn online beschikbaar. Het LEGO Technic universum bestaat uit geavanceerde bouwbare modellen voor jonge LEGO fans die toe zijn aan een nieuwe bouwuitdaging. LEGO Technic onderdelen voldoen aan strikte industrienormen, waardoor ze consistent, compatibel en comfortabel in elkaar te zetten en uit elkaar te halen zijn - en dat is al zo sinds 1958.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Monster Jam Grave Digger - 42118 kopen voor de prijs van € 56,80. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Monster Jam Grave Digger - 42118 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Monster Jam Grave Digger - 42118 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 14,99 voor LEGO Technic Monster Jam Grave Digger - 42118 is gemeten op 25-10-2025. De hoogste prijs was € 56,80 op 20-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 41,81. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Auto's |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 212 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Unisex |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42118 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 91 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 143 mm |
| Verpakking hoogte | 94 mm |
| Verpakking lengte | 260 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.39 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016890815 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Monster Jam Grave Digger - 42118 aankoopt