Breng de bouwplaats tot leven met de LEGO Technic Mini Mobiele Kraan - 8067. Dit compacte model zit boordevol functies en gedetailleerd design, net zoals een echte mobiele kraan. Laat de kraan naar zijn plek rijden en schuif de mast uit om zware ladingen te verplaatsen. Vergeet niet om de steunvoeten uit te schuiven, zodat je veilig kunt werken zonder dat de kraan omvalt!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Mini Mobiele Kraan - 8067 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 22,99 voor LEGO Technic Mini Mobiele Kraan - 8067 is gemeten op 25-10-2025. De hoogste prijs was € 109,95 op 15-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 86,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 292 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Gewonnen prijzen | geen |
| Jaar van uitgave | 2011 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meer kleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8067 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 4.6 cm |
| Product hoogte | 28.5 cm |
| Product lengte | 26.5 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 28 cm |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.80 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014734920 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Mini Mobiele Kraan - 8067 aankoopt