Ben je op zoek naar het ultieme cadeau voor een kind of tiener die van supercars houdt? Dan zit je zeker goed met deze LEGO® Technic McLaren Senna GTR™ (42123) - en volwassen McLaren fans zullen hem ook geweldig vinden! Dit verzamelmodel zit boordevol authentieke functies die zijn geïnspireerd op de originele supercar en zal het hart van autoliefhebbers sneller laten kloppen.
De McLaren Senna GTR kent zijn gelijke niet. En deze geweldige LEGO Technic speelgoedversie is al net zo indrukwekkend. Bewonder de V8-motor met bewegende zuigers, de beroemde dihedrale deuren die open kunnen en authentieke stickers en kleuren, net als bij de echte auto. Maak bochten met het stuur en geef het model een mooi plekje waar het veel bekijks krijgt.
De realistische bewegingen en mechanismen van LEGO Technic sets laten LEGO bouwers op een laagdrempelige en levensechte manier kennismaken met de wereld van techniek.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Top1Toys
- Bij Top1Toys kun je LEGO Technic McLaren Senna GTR - 42123 kopen voor de prijs van € 49,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic McLaren Senna GTR - 42123 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic McLaren Senna GTR - 42123 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 49,95 voor LEGO Technic McLaren Senna GTR - 42123 is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 94,99 op 26-04-2025. Dat is een totaal verschil van € 45,04. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Auto's Sport |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 830 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Multicolor |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42123 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Sport Auto's |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 264 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 384 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.99 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016913330 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic McLaren Senna GTR - 42123 aankoopt