Ga elke uitdaging aan met de gigantische LEGO Technic 42082 Kraan voor alle terreinen, de grootste en hoogste LEGO Technic kraan ooit (verkrijgbaar vanaf augustus 2018)! Activeer de 4-wielbesturing en zet de zuigers en ventilator van de V8 motor in beweging als je de kraan in de juiste positie laat rijden. Start vervolgens de Power Functies motor en kies de bovenste of onderste kraanmodus om de talloze eenvoudig te bedienen, gemotoriseerde functies te gebruiken. Laat de steunpoten zakken, draai de bovenbouw 360 graden, bedien de lier of schuif de arm een meter omhoog! Maak de bijgeleverde LEGO Technic bouwelementen vast en ontdek hoe goed jouw LEGO kraanvaardigheden zijn! Dit 2-in-1 model is inclusief verstelbare zijspiegels, 2 opbergvakken met gereedschap en kettingen, en een gedetailleerde bestuurderscabine met een deur die open kan. Bouw deze LEGO Technic set om tot een mobiele heimachine.
De LEGO Technic 42082 Kraan voor alle terreinen is ca. 100 cm hoog, 66 cm lang en 26 cm breed in de werkstand en ca. 27 cm hoog, 76 cm lang en 20 cm breed in de rijstand. Deze set is uitgevoerd in een rood-zwart kleurenschema en bevat een grote LEGO Power Functies motor waarmee je de bovenste en onderste functies van de kraan kunt bedienen. Met handmatige functies zoals 4-wielbesturing, 4-wielaandrijving, een gedetailleerde V8-motor en verstelbare zijspiegels biedt deze kraan uren speelplezier.
De LEGO Technic kraan is ontworpen voor een boeiend bouwproces en wordt geleverd met 4050 onderdelen. Of je nu kiest voor de bovenste of onderste kraanmodus, de mogelijkheden zijn eindeloos. Met STEM-speelgoed van hoge kwaliteit en een focus op technologie, is deze LEGO set ideaal voor bouwliefhebbers vanaf 11 jaar en ouder. Ontdek de wereld van techniek en bouw met de LEGO Technic 42082 Kraan voor alle terreinen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Kraan voor alle Terreinen - 42082 kopen voor de prijs van € 324,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Kraan voor alle Terreinen - 42082 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Kraan voor alle Terreinen - 42082 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 249,99 voor LEGO Technic Kraan voor alle Terreinen - 42082 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 400,00 op 09-01-2025. Dat is een totaal verschil van € 150,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 11 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 6 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | AA |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2018 |
| Introductiemaand | Augustus |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42082 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Technology |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 482 mm |
| Verpakking hoogte | 175 mm |
| Verpakking lengte | 58.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 5.87 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 5702016116960 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Kraan voor alle Terreinen - 42082 aankoopt