De LEGO Technic kraan met rupsbanden komt op plekken waar geen enkele andere kraan bij kan! Manoeuvreer hem in positie, laat de cabine draaien en breng de mast omhoog. Verleng de giek voor extra reikwijdte en laat de haak omlaag komen. Hij werkt net als in het echt! Kan tot een bulldozer worden omgebouwd. 218 onderdelen.
Deze LEGO Technic kraan met rupsbanden is geschikt voor kinderen en volwassenen. Met een bouwsteenset van 218 onderdelen, heeft dit speelgoed een productbreedte van 47 mm, een producthoogte van 186 mm en een productlengte van 261 mm. De kleur van de kraan is geel en het materiaal is kunststof. Het speelgoedthema is bouwplaats en de speelmethode is open ended speelgoed.
De aanbevolen minimumleeftijd voor dit product is 8 jaar, terwijl de aanbevolen maximumleeftijd 14 jaar is. De LEGO set werd oorspronkelijk uitgebracht in het jaar 2012 en heeft een kwaliteitslabel van CE. Voor de volledige functionaliteit van deze kraan is geen app vereist en het kan niet zelfstandig met internet verbinden.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Kraan met Rupsbanden - 9391 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 119,99 voor LEGO Technic Kraan met Rupsbanden - 9391 is gemeten op 22-03-2026. De hoogste prijs was € 143,00 op 23-12-2025. Dat is een totaal verschil van € 23,01. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal onderdelen | 218 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Jaar van uitgave | 2012 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 9391 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 47 mm |
| Product hoogte | 186 mm |
| Product lengte | 261 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 192 mm |
| Verpakking hoogte | 46 mm |
| Verpakking lengte | 261 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.44 kg |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014837454 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Kraan met Rupsbanden - 9391 aankoopt