Met de LEGO Technic Hovercraft - 42076 kun je overal komen in stijl! De set bevat een coole hovercraft met een authentiek zwart-wit kleurenschema, 2 grote draaiende ventilatoren achterop, en een hefbaar laadplatform. Daarnaast is er een expeditietruck met een afneembare vrachtcontainer, een laadkraan met bestuurderscabine en echt werkende besturing voor urenlang speelplezier.
Je kunt de hovercraft gebruiken om de ventilatoren achterop te activeren en ze van links naar rechts te zien bewegen terwijl je stuurt. Breng de laadklep omlaag, rijd de expeditietruck aan boord en bedien de kraan om de vrachtcontainer te lossen. Voor degenen die van uitdagingen houden, is er de mogelijkheid om de set om te bouwen tot een krachtige jetboot, waardoor de speelmogelijkheden eindeloos zijn.
Deze geavanceerde LEGO Technic bouwset is perfect voor kinderen van 9-16 jaar die van bouwen en spelen houden. Met meer dan 1020 onderdelen biedt deze set een boeiend bouwproces en langdurig plezier. Dankzij het 2-in-1 ontwerp kan de hovercraft ook worden omgebouwd tot een jetboot, waardoor de creativiteit van kinderen wordt gestimuleerd.
De LEGO Technic Hovercraft is een STEM-speelgoed met een speelgoedthema gericht op stadsleven. De set is ontworpen als open ended speelgoed, waardoor kinderen vrij kunnen spelen en hun verbeelding de vrije loop kunnen laten. Met een hoogte van ca. 20 cm, lengte van 40 cm en breedte van 16 cm is deze set perfect voor spannende avonturen en eindeloos speelplezier.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Hovercraft - 42076 kopen voor de prijs van € 126,19. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Hovercraft - 42076 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Hovercraft - 42076 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 74,99 voor LEGO Technic Hovercraft - 42076 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 154,99 op 11-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 80,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Stadsleven |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1020 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2017 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2018 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42076 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 16 cm |
| Product hoogte | 20 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelgoedthema | Stadsleven |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Technology |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 282 mm |
| Verpakking hoogte | 83 mm |
| Verpakking lengte | 478 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.38 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
EAN
| EAN | 5702016116908 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Hovercraft - 42076 aankoopt