Met de LEGO Technic Hoogwerker Truck - 8071 kunnen kinderen urenlang speelplezier beleven. Deze bouwset, bestaande uit 593 onderdelen, is geschikt voor kinderen vanaf 9 jaar oud. Met een aanbevolen maximale leeftijd van 16 jaar, is deze set een uitdagende en educatieve ervaring voor kinderen van verschillende leeftijden. De hoogwerker truck heeft een CE-markering en is gemaakt van hoogwaardig kunststof. Het speelgoedthema van deze set is bouwplaats, waardoor kinderen hun creativiteit en bouwvaardigheden kunnen ontwikkelen. De verpakking heeft een breedte van 29 cm, een hoogte van 28 cm, een lengte van 39 cm en een gewicht van 1 kg.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Hoogwerker Truck - 8071 kopen voor de prijs van € 212,44. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Hoogwerker Truck - 8071 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Hoogwerker Truck - 8071 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 161,90 voor LEGO Technic Hoogwerker Truck - 8071 is gemeten op 13-01-2026. De hoogste prijs was € 219,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 58,05. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Bouwplaats |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal onderdelen | 593 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8071 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 29 cm |
| Verpakking hoogte | 28 cm |
| Verpakking lengte | 39 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
EAN
| EAN | 5702014734968 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Hoogwerker Truck - 8071 aankoopt