Geen taak is te moeilijk voor deze enorme LEGO Technic Graafmachine Met Motor! Met een druk op de knop van de infrarode Power functies afstandsbediening (2 kanalen) laat je de Graafmachine bewegen. Kan tot een frontlader op rupsbanden worden omgebouwd. Deze LEGO Technic Graafmachine met Motor is geschikt voor bouwliefhebbers vanaf 12 jaar oud. Met in totaal 1123 onderdelen biedt deze set een uitdagende bouwervaring. De gele kleur en het CE-kwaliteitslabel zorgen voor een hoogwaardige uitstraling. Met afmetingen van 91 mm x 480 mm x 582 mm neemt deze graafmachine een indrukwekkende omvang aan. Een echte must-have voor fans van bouwplaats speelgoed!
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): op dit moment geen webshops bekend bij ons
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Graafmachine met Motor - 8043 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 159,99 voor LEGO Technic Graafmachine met Motor - 8043 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 849,95 op 07-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 689,96. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Bouwplaats |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 6 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1123 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Alle |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Introductiejaar | 2023 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2010 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8043 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 91 mm |
| Product hoogte | 480 mm |
| Product lengte | 582 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 199 mm |
| Verpakking hoogte | 499 mm |
| Verpakking lengte | 598 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2 kg |
| Voedingstype | Batterij |
| Wifi vereist | Nee |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014601635 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Graafmachine met Motor - 8043 aankoopt