Graaf in hoog tempo de diepste greppels met deze ijzersterke graafmachine. Hij is voorzien van tandwielaandrijving en een arm die naar beide kanten kan zwenken. Als het werk écht zwaar wordt, schuif je de steunvoeten naar buiten zodat de machine niet omver kan vallen! Hij kan tot een boomstammentransportvoertuig worden omgebouwd.
Deze LEGO Technic Graafmachine met Laadbak - 8069 is geschikt voor kinderen vanaf 10 jaar oud en heeft een maximum leeftijdsaanbeveling van 16 jaar. Met maar liefst 609 onderdelen biedt deze bouwset urenlang speelplezier. De graafmachine is geel van kleur en gemaakt van hoogwaardig kunststof. Met een verpakkingsgewicht van 1.06 kg en afmetingen van 282mm x 85mm x 480mm is dit speelgoed ideaal voor kinderen met interesse in bouwplaats thema's.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Graafmachine met Laadbak - 8069 kopen voor de prijs van € 214,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Graafmachine met Laadbak - 8069 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 3 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Graafmachine met Laadbak - 8069 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 189,95 voor LEGO Technic Graafmachine met Laadbak - 8069 is gemeten op 11-10-2025. De hoogste prijs was € 219,95 op 19-11-2024. Dat is een totaal verschil van € 30,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Bouwplaats |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal onderdelen | 609 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Geel |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 8069 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage van toepassing | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 282 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.06 kg |
EAN
| EAN | 5702014734944 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Graafmachine met Laadbak - 8069 aankoopt