Ontdek dit superleuke cadeau voor Formule E-racefans en Porsche liefhebbers vanaf 9 jaar: de supersnelle LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric (42137) pull-back racewagen. Kinderen kunnen genieten van een boeiend bouwproject waarbij ze alle details van de Porsche raceauto nabouwen. Daarna beleven ze een echte racedag vol actie dankzij de 2 pull-backmotoren en de LEGO Technic AR-app. Met behulp van augmented reality (AR) nemen kinderen in de app de rol aan van een echte Porsche Formule E-coureur. Ze kiezen op welk circuit ze racen, zorgen voor het energiebeheer en zetten al hun vaardigheden in om als eerste te finishen. Ze bepalen zelf hoe ver ze de 2 pull-backmotoren van de auto opladen voordat ze hem ervandoor laten scheuren! Een geweldige kennismaking met techniek. De realistische bewegingen en mechanismen van LEGO Technic modelbouwsets laten jonge LEGO bouwers op een laagdrempelige en levensechte manier kennismaken met de wereld van techniek.
Producteigenschappen:
- Bouw een Formule E-racemonster, motorsportfans zullen het bouwen van deze LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric (42137) set geweldig vinden. - Augmented reality, download de LEGO Technic AR-app om het model te scannen. Gebruik daarna de pull-backfunctie om de auto met je voet te lanceren en kijk hoe het model tot leven komt in spannende races. - Pull-backfunctie, met behulp van de 2 pull-backmotoren kunnen kinderen bepalen in hoeverre ze de auto opladen voordat ze de perfecte start van de race creëren. - Een coole manier om te spelen, de pull-backfunctie kan worden gecombineerd met de LEGO Technic AR-app. Nadat je de auto in de app hebt gescand, trek je deze met de hand naar achteren en gebruik je je voet om de auto ervandoor te laten scheuren. - Authentiek ontwerp, dit bouwbare Porsche model is een authentieke replica van de echte Formula E Porsche racewagen, compleet met sponsorlogo's. - Ideaal voor Formula E racefans vanaf 9 jaar, deze Porsche bouwset is een superleuk cadeau voor kinderen die van Porsche racewagens, de Formule E of AR-speelgoed houden. - De juiste afmetingen om mee te spelen, deze Porsche pull-back racewagen is ca. 6 cm hoog, 31 cm lang en 12 cm breed. - Spelenderwijs leren, het LEGO Technic universum bestaat uit geavanceerde bouwsets voor LEGO fans die toe zijn aan een nieuwe bouwuitdaging. - Hoge kwaliteit, LEGO Technic onderdelen voldoen aan strenge industrienormen zodat ze consistent en compatibel zijn en elke keer weer goed op elkaar passen. - Tot het uiterste getest, LEGO Technic onderdelen worden gegooid, verhit, geplet, gedraaid en geanalyseerd om er zeker van te zijn dat ze voldoen aan strikte wereldwijde veiligheidsnormen.- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric - 42137 kopen voor de prijs van € 64,89. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric - 42137 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric - 42137 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 37,49 voor LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric - 42137 is gemeten op 25-10-2025. De hoogste prijs was € 70,95 op 15-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 33,46. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Auto's |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 422 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42137 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 256 mm |
| Verpakking hoogte | 75 mm |
| Verpakking lengte | 382 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.78 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017156156 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Formula E Porsche 99X Electric - 42137 aankoopt