LEGO® Technic Ford Bronco® SUV Modelauto - 42213
- EAN: 5702017816364
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 18-02-2026 06:32:25 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geef de dromen van kinderen de ruimte met de LEGO® Technic Ford Bronco® SUV (42213). Deze indrukwekkende modelauto, ontworpen voor jongens en meisjes vanaf 9 jaar, stimuleert creativiteit en avontuurlijke geest. Met realistische details zoals openende deuren en een geavanceerde ophangingssystemen, nemen kinderen de rol van bestuurder van deze unieke offroad terreinwagen op zich.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Mediamarkt Conrad Lego Top1Toys Wehkamp Dreamland Intertoys Goodbricks Toychamp Alternate Fietsaccessoires Fietsweb
- Bij Alternate kun je LEGO® Technic Ford Bronco® SUV Modelauto - 42213 kopen voor de prijs van € 45,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO® Technic Ford Bronco® SUV Modelauto - 42213 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 30 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO® Technic Ford Bronco® SUV Modelauto - 42213 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 35,70 voor LEGO® Technic Ford Bronco® SUV Modelauto - 42213 is gemeten op 27-05-2026. De hoogste prijs was € 50,99 op 02-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,29. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal onderdelen | 943 |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42213 |
| Materiaal | Kunststof |
| Product breedte | 262 mm |
| Product hoogte | 94 mm |
| Product lengte | 382 mm |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017816364 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO® Technic Ford Bronco® SUV Modelauto - 42213 aankoopt