Auto's klaar? Bestuurders klaar? Achteruit, loslaten en racen maar! Dragsterraces zijn de ultieme snelheidsuitdaging, dus stel je bouwvaardigheden op de proef en maak deze fantastische LEGO® Technic Dragster. Trek de auto naar achteren en laat hem los om hem vooruit te laten scheuren. Vergrendel vervolgens de wheeliehendel voor bloedstollende wheelies. Nog niet genoeg actie? Bouw de dragster om tot een superleuke pull-back hot rod.
Elke dag wordt een racedag met deze 2-in-1 dragster die kan worden omgebouwd tot een stoere hot rod. Kinderen kunnen deze pull-back speelgoedauto heel eenvoudig laten rondscheuren. Ontdek zelf hoe snel hij gaat! Kinderen kunnen leren hoe een dragster werkt en daarna de wheeliehendel vergrendelen om bloedstollende wheelies uit te voeren of op de grond een nieuw snelheidsrecord proberen te bereiken. Het verkeerslicht vormt het startsein voor eindeloos speelplezier.
Ben je op zoek naar leuk speelgoed voor kinderen van 7 jaar of ouder? Deze LEGO® Technic (42103) set is een geweldig cadeau voor LEGO fans, liefhebbers van racespeelgoed en iedereen die van een bouwuitdaging houdt. De LEGO® Dragster is ca. 32 cm lang, 12 cm hoog en 10 cm breed precies het juiste formaat voor rollenspellen op de racebaan. De auto is supersnel, maar heeft geen batterijen nodig. Alle kracht komt voort uit de pull-back motor, dus het speelplezier kan direct beginnen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Dragster - 42103 kopen voor de prijs van € 33,29. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Dragster - 42103 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Dragster - 42103 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 19,99 voor LEGO Technic Dragster - 42103 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 39,95 op 31-12-2024. Dat is een totaal verschil van € 19,96. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Sport |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 7 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2020 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Zwart |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42103 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Ja |
| Speelgoedthema | Sport |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Technology |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 144 mm |
| Verpakking hoogte | 72 mm |
| Verpakking lengte | 264 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.35 kg |
| Voedingstype | Pull-back |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016616422 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Dragster - 42103 aankoopt