LEGO® Technic Chevrolet Corvette Stingray Blauw Modelauto, Speelgoed voor Kinderen, Voertuigcadeau voor Jongens en Meisjes Vanaf 9 jaar 42217
- EAN: 5702017824550
- Categorie(n): Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 01-04-2026 06:27:50 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Geef kinderen vanaf 9 jaar een boeiend avontuur met de LEGO® Technic Chevrolet Corvette Stingray in een opvallende blauwe kleur. Deze gedetailleerde automodelset bestaat uit maar liefst 732 onderdelen en laat jongens en meisjes kennismaken met de fascinerende wereld van techniek. Tijdens het bouwen ontdekken ze niet alleen de prachtige uitstraling van de Corvette, maar ook de uitdagende en realistische functies die deze set te bieden heeft.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Lego Dreamland Intertoys Toychamp
- Bij Intertoys kun je LEGO® Technic Chevrolet Corvette Stingray Blauw Modelauto, Speelgoed voor Kinderen, Voertuigcadeau voor Jongens en Meisjes Vanaf 9 jaar 42217 kopen voor de prijs van € 54,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO® Technic Chevrolet Corvette Stingray Blauw Modelauto, Speelgoed voor Kinderen, Voertuigcadeau voor Jongens en Meisjes Vanaf 9 jaar 42217 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op woensdag 1 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO® Technic Chevrolet Corvette Stingray Blauw Modelauto, Speelgoed voor Kinderen, Voertuigcadeau voor Jongens en Meisjes Vanaf 9 jaar 42217 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,99 voor LEGO® Technic Chevrolet Corvette Stingray Blauw Modelauto, Speelgoed voor Kinderen, Voertuigcadeau voor Jongens en Meisjes Vanaf 9 jaar 42217 is gemeten op 28-10-2025. De hoogste prijs was € 54,99 op 07-10-2025. Dat is een totaal verschil van € 10,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|
Informatie over de fabrikant
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 9 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 732 |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Informatie niet beschikbaar |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Meerkleurig |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42217 |
| Materiaal | Kunststof |
| Personage van toepassing | Ja |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 262 mm |
| Verpakking hoogte | 70.5 mm |
| Verpakking lengte | 382 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.96 kg |
EAN
| EAN | 5702017824550 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO® Technic Chevrolet Corvette Stingray Blauw Modelauto, Speelgoed voor Kinderen, Voertuigcadeau voor Jongens en Meisjes Vanaf 9 jaar 42217 aankoopt