LEGO Technic Batman Batmobile - 42127
- EAN: 5702016912630
- Categorie(n): Speelgoed & Spel Bouwsets
Prijs doorgegeven op : 17-05-2026 05:54:14 Prijs met een erachter, artikel is op dit moment niet op voorraad
Superheldenfans zullen genieten van de uitdaging waarbij ze de iconische BATMOBILE™ wagen nabouwen in LEGO® Technic vorm. Deze zeer gedetailleerde speelgoedauto is geïnspireerd op de BATMOBILE uit de film THE BATMAN (2022) en heeft een levensecht ontwerp boordevol coole kenmerken. Het model is inclusief 2 verlichtingsstenen - 1 rode en 1 gele. Het rode licht geeft de doorzichtige motor aan de achterkant een prachtige gloed, terwijl de gele steen de grille verlicht. Met voorwielbesturing, differentieel op de achterwielen en ronddraaiende vlam, plus deuren en motorkap die open kunnen. Kinderen zullen het fantastisch vinden om het model vanuit alle hoeken te bekijken voordat ze het een mooi plekje geven als ode aan hun favoriete superheld.
Een geweldige kennismaking met techniek. De realistische bewegingen en mechanismen van LEGO Technic bouwsets laten bouwers van alle leeftijden op een laagdrempelige en levensechte manier kennismaken met de wereld van techniek.
Producteigenschappen: Bouw alle details van de iconische superheldenauto na met deze geweldige LEGO® Technic THE BATMAN - BATMOBILE 42127 speelgoedset voor kinderen en volwassenen. Dit authentieke model is een levensechte LEGO® Technic replicaversie van de BATMOBILE zoals deze te zien is in de film uit 2022. De set bevat 2 verlichtingsstenen die de BATMOBILE tot leven brengen. Het rode licht geeft de doorzichtige motor een prachtige gloed, terwijl de gele steen de grille aan de voorkant verlicht. De set bevat ook coole functies zoals voorwielbesturing, een differentieel op de achterwielen, bewegende zuigers en een ronddraaiende vlam. De deuren en motorkap kunnen open. Het bouwen van deze ode aan hun favoriete superheld zal gewaardeerd worden door kinderen en volwassenen vanaf 10 jaar. Het is een fantastisch cadeau voor Batman™ fans.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic Batman Batmobile - 42127 kopen voor de prijs van € 118,50. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic Batman Batmobile - 42127 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 17 mei 2026.
- Op dit moment is LEGO Technic Batman Batmobile - 42127 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic Batman Batmobile - 42127 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 59,95 voor LEGO Technic Batman Batmobile - 42127 is gemeten op 30-09-2025. De hoogste prijs was € 145,99 op 03-08-2025. Dat is een totaal verschil van € 86,04. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Leeftijd vanaf | 10 jaar |
| Thema | Auto's Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 16 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1360 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | n.v.t |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42127 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 4406527 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 285 mm |
| Verpakking hoogte | 125 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.73 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016912630 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic Batman Batmobile - 42127 aankoopt