Iedereen die van krachtige trucks houdt, zal genieten van het bouwen van dit LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros Trial Truck (42129) model. De vrachtwagen zit vol realistische kenmerken en biedt volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar een boeiende bouwervaring. Open de deuren van de cabine en de motorkap. Bekijk de werkende vering van alle 4 de wielen en open het onderhoudsluik om de versnellingsbak te zien. Het model heeft een gedetailleerde motor met draaiende radiatorventilator. Voor het eerst in de geschiedenis van LEGO Technic heeft dit model een sperdifferentieel. Blokkeer en deblokkeer de differentiëlen met behulp van de app om de vrachtwagen over ruig terrein te manoeuvreren. Ontdek de appBouwen is slechts het begin. Gebruik de CONTROL+ app om dit indrukwekkende voertuig tot het uiterste te testen. Gebruik de verschillende bedieningsschermen om te sturen en het sperdifferentieel te bedienen. Met alle uitdagingen en prestaties in de app biedt deze set vele speelmogelijkheden.
Dit LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros Trial Truck model met app-besturing (42129) zit boordevol authentieke details, zoals werkende vering op alle 4 de wielen, een gedetailleerde versnellingsbak en een sperdifferentieel. Met realistische ontwerpkenmerken zoals racestickers en 2 brandblussers. Gebruik de vlaggen om een hindernisbaan te maken en test hoe de vrachtwagen zich op verschillende soorten terrein gedraagt. Dit is een geweldige set voor volwassenen en kinderen vanaf 12 jaar, die er samen mee kunnen spelen. Het is ook fantastisch speelgoed voor jonge LEGO® bouwers die op zoek zijn naar een uitdagende bouwervaring. De speelgoedvrachtwagen is ca. 21 cm hoog, 48 cm lang en 19 cm breed. Werkt op 6 AA-batterijen (niet inbegrepen). Je kunt de batterijhouder gemakkelijk loshalen, zodat je de batterijen eenvoudig kunt verwisselen als ze leeg zijn. Deze LEGO® Technic truck met app-bediening wordt aangedreven door 1 Bluetooth® smart hub, 3 grote motoren en 1 medium motor, die zijn inbegrepen in de set. LEGO® Technic bouwspeelgoed biedt LEGO fans die toe zijn aan een nieuwe bouwuitdaging een bouwproces voor gevorderden.
LEGO® Technic onderdelen voldoen aan strenge industrienormen, waardoor ze consistent, compatibel en comfortabel in elkaar te zetten en uit elkaar te halen zijn - en dat is al zo sinds 1958. LEGO® Technic onderdelen worden gegooid, verhit, geplet, gedraaid en geanalyseerd om er zeker van te zijn dat ze voldoen aan strikte wereldwijde veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros Trial Truck - 42129 kopen voor de prijs van € 235,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros Trial Truck - 42129 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros Trial Truck - 42129 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 199,99 voor LEGO Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros Trial Truck - 42129 is gemeten op 19-11-2024. De hoogste prijs was € 259,99 op 18-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 60,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Auto's Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 12 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 2110 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Android iOS |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Juli |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Groen |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 42129 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 12.4 cm |
| Product hoogte | 48 cm |
| Product lengte | 58.2 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Auto's Bouwplaats |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 507 mm |
| Verpakking hoogte | 105 mm |
| Verpakking lengte | 627 mm |
| Verpakkingsgewicht | 3.83 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Ja |
EAN
| EAN | 5702016912845 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros Trial Truck - 42129 aankoopt