Laat het rollenspel beginnen met Yoshi's eigenaardige woud met dit LEGO Super Mario speelgoed voor kinderen (71428) vanaf 6 jaar. Dit coole cadeau voor gamers bevat 2 LEGO Yoshi's: een roze Yoshi en gele Yoshi, plus een bouwbaar bos met een appelboom en een Yoshi ei element. Help de Yoshi's om appels uit de boom te verzamelen, doe ze in een mand en zorg voor het Yoshi-ei. Voeg voor interactief spelen een LEGO Mario poppetje, LEGO Luigi poppetje of LEGO Peach poppetje toe uit een LEGO Super Mario startset (71360, 71387 of 71403 – elk apart verkrijgbaar). Als een interactieve Super Mario figuur op de actietag springt, verschijnt er een ei op het digitale scherm. Wieg de figuur als een baby om het digitale ei uit te broeden en kijk welke Yoshi je op het buikscherm krijgt. Spring en draai dan om de stem van de Yoshi te activeren.Je vindt de bouwinstructies voor deze uitbreidingsset in de LEGO Super Mario app, die ook inspiratie biedt voor verschillende manieren om te bouwen en te spelen.Afmetingen: Yoshi's woud is ca. 7 cm hoog, 11 cm breed en 7 cm diep en kan worden toegevoegd aan andere LEGO Super Mario sets.Bevat 107 onderdelen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Fietsaccessoires Fietsenwinkel be Fietsweb
- Bij Fietsenwinkel be kun je LEGO Super Mario Uitbreidingsset: Yoshi's eigenaardige woud - 71428 kopen voor de prijs van € 15,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Super Mario Uitbreidingsset: Yoshi's eigenaardige woud - 71428 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op donderdag 30 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Super Mario Uitbreidingsset: Yoshi's eigenaardige woud - 71428 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 4,99 voor LEGO Super Mario Uitbreidingsset: Yoshi's eigenaardige woud - 71428 is gemeten op 19-01-2025. De hoogste prijs was € 15,99 op 18-02-2025. Dat is een totaal verschil van € 11,00. De prijs is op zijn hoogste niveau, wachten op een lagere prijs kan gunstiger zijn.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 1 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2024 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71428 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Personage | 10558846 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 122 mm |
| Verpakking hoogte | 46 mm |
| Verpakking lengte | 143 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.11 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017592749 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Super Mario Uitbreidingsset: Yoshi's eigenaardige woud - 71428 aankoopt