Bouw Bowsers luchtschip, geef het een mooi plekje en bedenk een nieuw, spannend level in combinatie met je LEGO® Super Mario startset. Gebruik de kanonbuis om aan een level van 90 seconden te beginnen. Neem het op tegen Kamek, een Goomba en een Rocky Wrench en vecht daarna tegen het schip zelf - pas op voor Bowsers mechahand! En steek een stokje voor de snode plannen van Kamek daar hoog in de lucht! Legendarische vijandenDe set bevat figuren van Kamek, een Rocky Wrench en een Goomba, plus een kanonbuis om aan een level met een tijdslimiet van 90 seconden te beginnen. Kinderen kunnen alleen spelen, samenwerken met een vriend of vriendin of het tegen elkaar opnemen met nog een LEGO® Mario of LEGO® Luigi figuur. De gratis LEGO Super Mario app bevat de bouwinstructies, creatieve inspiratie en nog veel meer.
Endeloos speelplezierLEGO Super Mario speelgoedsets laten geliefde Super Mario personages tot leven komen in de echte wereld. Het zijn prachtige cadeaus voor jonge trendsetters. Producteigenschappen:
- Met deze coole uitbreidingsset (71391) kunnen kinderen een schitterend model van Bowsers luchtschip bouwen en dat gebruiken om een uniek level toe te voegen aan hun LEGO® Super Mario wereld.
- Inclusief LEGO® figuren van 3 Super Mario personages: Kamek, een Rocky Wrench en een Goomba, plus een POW-blok en een kanonbuis om het level mee te beginnen en nog meer digitale munten te verdienen.
- Wanneer je het luchtschip uitklapt, vinden spelers binnenin een gedetailleerde omgeving met een heleboel uitdagingen. Zo kunnen ze Kameks bezem gebruiken om Bowsers mechahand omver te beuken en een plank om de mast te laten omvallen.
- Deze 1152-delige speelgoedset is een prachtig cadeau voor een verjaardag of de feestdagen voor kinderen vanaf 8 jaar die al een LEGO® Super Mario startset (71360 of 71387) hebben. Die is vereist om met deze set te kunnen spelen.
- Leuk om alleen mee te spelen, maar je kunt ook via bluetooth verbinding maken met de LEGO® Mario of LEGO® Luigi figuur van een vriend of vriendin (extra figuren zijn niet inbegrepen), zodat je bonusmunten kunt verdienen door samen te werken.
- Dit luchtschip is ca. 30 cm hoog, 35 cm lang en 19 cm breed in de displayopstelling en kan worden uitgeklapt en op verschillende manieren worden gecombineerd met andere LEGO® Super Mario sets.
- De gratis LEGO® Super Mario app bevat de bouwinstructies, inspiratie, een veilige omgeving waar kinderen hun ideeën kunnen delen en nog veel meer. Ga naar LEGO.com/devicecheck voor een lijst met compatibele Android- en iOS-apparaten.
- In de LEGO® Super Mario bouw- en speelsets komen Super Mario personages tot leven in de echte wereld. Ze bieden eindeloze leuke, creatieve uitdagingen door de sets uit te breiden, aan te passen en er op interactieve manieren mee te spelen.
- LEGO® onderdelen voldoen aan strikte industrienormen die garanderen dat ze compatibel en comfortabel in elkaar te zetten en uit elkaar te halen zijn - en dat is al zo sinds 1958.
- LEGO® bouwstenen en onderdelen worden gegooid, verhit, geplet, gedraaid en geanalyseerd om er zeker van te zijn dat ze voldoen aan hoge wereldwijde veiligheidsnormen.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Super Mario Uitbreidingsset: Bowsers Luchtschip - 71391 kopen voor de prijs van € 124,90. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Super Mario Uitbreidingsset: Bowsers Luchtschip - 71391 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 23 mei 2026.
- Op dit moment is LEGO Super Mario Uitbreidingsset: Bowsers Luchtschip - 71391 in de aanbieding bij Bol.com. Profiteer van deze aanbieding!
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Super Mario Uitbreidingsset: Bowsers Luchtschip - 71391 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 74,99 voor LEGO Super Mario Uitbreidingsset: Bowsers Luchtschip - 71391 is gemeten op 25-10-2025. De hoogste prijs was € 159,99 op 07-05-2025. Dat is een totaal verschil van € 85,00. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Fantasy Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 8 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 1152 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2021 |
| Introductiemaand | Juni |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Bruin |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71391 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Informatie niet beschikbaar |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 10558846 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 378 cm |
| Product hoogte | 94 cm |
| Product lengte | 48 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 374 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking lengte | 480 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1.52 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016913309 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Super Mario Uitbreidingsset: Bowsers Luchtschip - 71391 aankoopt