Maak jouw LEGO® Super Mario™ ervaring nog leuker en bedenk unieke levels met deze Makersset! Kies beloningen voor LEGO® Mario™ (figuur is niet inbegrepen) met het Aanpasbare Tijdblok en de Aanpasbare Itemblokken. Bouw nieuwe uitdagingen en voeg Larry en een Goomba, Bob-omb en Koopa Paratroopa toe aan het spel. Voeg de Speciale Buis: Sprint 30 toe en probeer jouw level binnen 30 seconden te halen om nog meer munten te verdienen!
Jonge bouwers kunnen hun LEGO® Super Mario startset en uitbreidingssets aanpassen voor nog meer unieke levels met deze spannende Makersset: Beheers je avonturen (71380). De set bevat een Aanpassingsmachine om de beloningen van het Tijdblok en de 2 Itemblokken te selecteren. Deze modulaire bouwset heeft ook een schuifplatform, gekleurde LEGO onderdelen waarop LEGO® Mario (figuur is niet inbegrepen) op verschillende manier reageert en een Speciale Buis: Sprint 30 waarmee spelers coole nieuwe levels kunnen ontwerpen.
Deze 366-delige LEGO® bouwset is een leuk cadeau voor een verjaardag of de feestdagen voor creatieve kinderen vanaf 6 jaar, waarmee ze hun Avonturen met Mario startset (71360) kunnen uitbreiden. Die hebben ze nodig voor interactief speelplezier. De gratis LEGO® Super Mario app bevat bouwinstructies, inspiratie voor creatieve manieren om te bouwen en spelen en nog veel meer. Ga naar LEGO.com/devicecheck voor een lijst met compatibele Android- en iOS-apparaten.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com Dreamland
- Bij Dreamland kun je LEGO Super Mario Makersset: Beheers Je Avonturen - 71380 kopen voor de prijs van € 44,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Super Mario Makersset: Beheers Je Avonturen - 71380 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zondag 5 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Super Mario Makersset: Beheers Je Avonturen - 71380 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 44,96 voor LEGO Super Mario Makersset: Beheers Je Avonturen - 71380 is gemeten op 09-03-2025. De hoogste prijs was € 59,99 op 20-11-2025. Dat is een totaal verschil van € 15,03. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Geslacht | Jongens |
|---|---|
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | 0 |
| Aantal onderdelen | 366 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | December |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | n.v.t |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71380 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 10558846 |
| Personage van toepassing | Ja |
| Product breedte | 382 mm |
| Product hoogte | 70 cm |
| Product lengte | 71 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Verpakking breedte | 261 mm |
| Verpakking hoogte | 73 mm |
| Verpakking lengte | 383 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.63 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016912456 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Super Mario Makersset: Beheers Je Avonturen - 71380 aankoopt