Haal leuke herinneringen op tijdens het bouwen, bewonderen en spelen met het LEGO® Super Mario 64™-vraagtekenblok (71395). De set bevat een bouwbaar ?-blok met daarin onmiddellijk herkenbare levels uit de Super Mario 64 videogame die 25 jaar geleden werd uitgebracht: Peach' kasteel, Bob-omb-slagveld, Besneeuwde berg en Listig lavaland. Er zijn ook 10 microfiguren van beroemde personages die je in de gedetailleerde omgevingen kunt plaatsen. Interactief speelplezier De set bevat stapsgewijze bouwinstructies en is een prachtig cadeau voor iedere Super Mario fan. Combineer de set met een LEGO® Mario™ of LEGO® Luigi™ figuur uit de 71360/71387 startsets (apart verkrijgbaar) voor interactief speelplezier en verzamel 10 verborgen krachtsterren om geheime reacties en meer vrij te spelen. Onbegrensde mogelijkheden Het LEGO Super Mario assortiment bestaat uit startsets, uitbreidingssets en power-uppakketten waarmee bouwers unieke levels kunnen maken, aanpassen en uitbreiden.
Eigenschappen - Breng een ode aan de klassieke Super Mario 64 videogame in LEGO® stijl met deze stenen versie van het ?-blok (71395) om neer te zetten en op een interactieve manier mee te spelen. Inclusief 10 LEGO® Super Mario microfiguren: Mario, Yoshi, prinses Peach, King Bob-omb en een Chain Chomp, Reuzen-Bully, Mr. I, Lakitu, pinguïn en babypinguïn. Het ?-blok is ca. 18 cm hoog, breed en diep en kan open. Binnenin vind je 4 gedetailleerde Super Mario 64 levels: Peach' kasteel, Bob-omb-slagveld, Besneeuwde berg en Listig lavaland. Combineer de set met de LEGO® Mario of LEGO® Luigi figuur uit de 71360/71387 startsets (apart verkrijgbaar) voor interactief speelplezier en verzamel 10 verborgen krachtsterren om geheime reacties en meer vrij te spelen. Deze 2064-delige LEGO® bouwset om te verzamelen is een cool cadeau voor een verjaardag, de feestdagen of een andere gelegenheid voor Super Mario 64 fans, gamers en liefhebbers van retrospeelgoed. De set bevat stapsgewijze instructies, zodat zelfs een LEGO® Super Mario fan die nog niet veel met LEGO sets heeft gebouwd vol vertrouwen en met plezier aan de slag kan.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Dreamland Toychamp Coolshop
- Bij Dreamland kun je LEGO Super Mario 64 Vraagtekenblok - 71395 kopen voor de prijs van € 199,99. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Super Mario 64 Vraagtekenblok - 71395 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op zaterdag 4 april 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Super Mario 64 Vraagtekenblok - 71395 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 129,99 voor LEGO Super Mario 64 Vraagtekenblok - 71395 is gemeten op 19-01-2025. De hoogste prijs was € 349,99 op 25-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 220,00. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Film, TV en Muziek |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 18 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 3 jaar |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 2064 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Volwassenen |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Jaar van uitgave | 2023 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 71395 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 10558846 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 0 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Film, TV en Muziek |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 378 mm |
| Verpakking hoogte | 109 mm |
| Verpakking lengte | 583 mm |
| Verpakkingsgewicht | 2.79 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702016912432 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Super Mario 64 Vraagtekenblok - 71395 aankoopt