Help Superman voorkomen dat de Kryptoniërs de stad in hun macht krijgen met de LEGO Super Heroes Strijd om Smallville - 76003 set! Generaal Zod, Faora en Tor-An zijn klaar om aan te vallen in hun Black Zero Dropship, uitgerust met verstelbare vleugels, groot roterend kanon, dubbele boordwapens, cockpit die kan worden geopend, laadruimen en een wapenrek. Gelukkig komt Kolonel Hardy hem helpen in zijn offroader met draaibare dubbele raketlanceerder, om de Kryptoniërs te stoppen. Deze set bevat in totaal 5 minifiguren met wapens en accessoires, waaronder Superman, Kolonel Hardy, Generaal Zod, Faora en Tor-An. Met 418 onderdelen biedt deze LEGO set uren speelplezier!
De LEGO Strijd om Smallville set is geschikt voor kinderen vanaf 6 jaar oud en tot 12 jaar oud. Deze set vereist geen batterijen en geen app voor volledige functionaliteit. Het bevat geen betaalde services, Bluetooth verbinding of mogelijkheid om mobiele data te gebruiken. Bovendien heeft het een CE markering zodat je zeker weet dat het aan de Europese veiligheidsnormen voldoet. Deze set is zorgvuldig samengesteld met materialen van hoge kwaliteit en heeft een grijze kleur.
De afmetingen van de LEGO Super Heroes Strijd om Smallville set zijn als volgt: de product breedte is 63 mm, de product hoogte is 264 mm en de product lengte is 382 mm. De verpakking heeft een breedte van 262 mm, een hoogte van 60 mm en een lengte van 382 mm. Het gewicht van de verpakking is 0,68 kg. Deze set valt binnen het speelgoedthema 'Bouwplaats' en biedt een speelmethode met bouwstenen. Het bevat een duidelijke Engelstalige handleiding voor het gemak van de bouwers.
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Super Heroes Strijd om Smallville - 76003 kopen voor de prijs van € 79,95. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Super Heroes Strijd om Smallville - 76003 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 1 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Super Heroes Strijd om Smallville - 76003 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 70,44 voor LEGO Super Heroes Strijd om Smallville - 76003 is gemeten op 21-11-2024. De hoogste prijs was € 89,99 op 08-03-2025. Dat is een totaal verschil van € 19,55. De prijs ligt lager dan gemiddeld, koop nu om een hogere prijs te voorkomen of wacht op een nog lagere prijs.
Eigenschappen
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Geslacht | Jongens |
| Merk | Lego |
| Materiaal | Kunststof |
| Thema | Bouwplaats |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 12 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 6 jaar |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Aantal minifiguren | 5 |
| Aantal onderdelen | 418 |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2013 |
| Introductiemaand | April |
| Jaar van uitgave | 2013 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | Grijs |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76003 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Niet van toepassing |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 5201654 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 63 mm |
| Product hoogte | 264 mm |
| Product lengte | 382 mm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Bouwplaats |
| Speelmethode | Speelgoed |
| Taal handleiding | Engels |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (12) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 262 mm |
| Verpakking hoogte | 60 mm |
| Verpakking lengte | 382 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.68 kg |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702014972681 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Super Heroes Strijd om Smallville - 76003 aankoopt