Verras kinderen van 10 jaar en ouder met een beweegbaar model van Baby Groot uit het Marvel Cinematic Universe met de set LEGO® Marvel Ik ben Groot (76217). Speel- en displaymodel van Groot Elke fan van Marvel Studios' Guardians of the Galaxy Vol. 2 kent de beroemde scène waarin baby Groot danst. Nu kunnen kinderen deze en andere scènes nabouwen met dit gedetailleerde, beweegbare model van de schattige, ondeugende peuter. Ze kunnen het bouwbare model eenvoudig verstellen poseren en er zit zelfs een speelgoedcassette bij waarop hij zogenaamd kan swingen! In de gratis LEGO Bouwinstructies app kunnen kinderen het model tijdens het bouwen bekijken, draaien en erop inzoomen, wat voor een nog boeiender en leuker bouwproces zorgt.
Deze LEGO Marvel set is een geweldig verjaardagscadeau-idee of een leuke verrassing voor kerst of een andere feestdag, voor kinderen vanaf 10 jaar. Fans van de Guardians of the Galaxy-films van Marvel Studios zullen dit schattige model van Baby Groot geweldig vinden. Afmetingen: het verstelbare model is ca. 26 cm hoog Bevat 476 onderdelen
- Alle getoonde prijzen zijn in Euro.
- Dit speelgoed is beschikbaar bij de volgende webshop(s): Bol.com
- Bij Bol.com kun je LEGO Super Heroes Ik ben Groot - 76217 kopen voor de prijs van € 62,00. Dit is vandaag de goedkoopste webshop.
- De goedkoopste webshop om LEGO Super Heroes Ik ben Groot - 76217 te kopen is voor het laatst gecontroleerd op vrijdag 15 mei 2026.
Prijsverloop
Dagelijks dat LEGO Super Heroes Ik ben Groot - 76217 bij ons in het assortiment is, wordt de verkoopprijs vastgelegd. Hieronder wordt het prijsverloop getoond. Bepaal aan de hand van deze grafiek of het vandaag gunstig is om een aankoop te doen.
Laagste prijs € 29,24 voor LEGO Super Heroes Ik ben Groot - 76217 is gemeten op 07-12-2024. De hoogste prijs was € 65,75 op 29-03-2026. Dat is een totaal verschil van € 36,51. De prijs is hoger dan gemiddeld, wacht op een lagere prijs of koop nu om een nog hogere prijs te voorkomen.
Eigenschappen
| Merk | Lego |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Geslacht | Unisex |
| Kleur | Meerkleurig |
| Thema | Fantasy |
| Merk | Blackview |
Overige kenmerken
| Aanbevolen maximum leeftijd | 14 jaar |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 10 jaar |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Aantal minifiguren | Geen |
| Aantal onderdelen | 476 |
| Adres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| App vereist voor volledige functionaliteit | Nee |
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
| Betaalde diensten vereist | Nee |
| Bluetooth vereist | Nee |
| CE markering | Zichtbaar |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Doelgroep | Jongens & Meisjes |
| E-mailadres verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Gewonnen prijzen | Geen |
| Introductiejaar | 2020 |
| Introductiemaand | Maart |
| Jaar van uitgave | 2022 |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | Nee |
| Kleur | meerkleurig |
| Kwaliteitslabel | CE |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 76217 |
| Manier van bouwen | Bouwstenen |
| Materiaal | Kunststof |
| Mobiele data verbinding mogelijk | Nee |
| Naam verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Personage | 600072689 |
| Personage van toepassing | Nee |
| Product breedte | 7 cm |
| Product hoogte | 0 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| STEM-speelgoed | Nee |
| Speelgoedthema | Fantasy |
| Speelmethode | Open ended speelgoed |
| Taal handleiding | Universeel |
| Telefoonnummer verantwoordelijke marktdeelnemer in de EU | Deze informatie volgt nog / Ces informations suivront bientôt |
| Type STEM-speelgoed | Engineering |
| Type constructiespeelgoed | Bouwset |
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Verpakking breedte | 226 mm |
| Verpakking hoogte | 68 mm |
| Verpakking lengte | 358 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.52 kg |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Wifi vereist | Niet van toepassing |
| eWaste | Nee |
EAN
| EAN | 5702017154602 |
Controleer altijd voor aankoop de specificaties op de website van de webwinkel waar je LEGO Super Heroes Ik ben Groot - 76217 aankoopt